עמותת משאלות: הכול על הארגון שמגשים חלומות לילדים חולים

ההתמודדות היומיומית עבור ילדים חולים היא לא דבר פשוט בכלל. מרבית המאמצים של הילד ושל המשפחה שלו מתרכזים בהתמודדות עם המצב הבריאותי, ולפעמים דברים שנחשבים למותרות נשארים בצד. הנה מה שצריך לדעת על הארגון שמקשיב למשאלות של הילדים החולים, ועושה הכל על מנת להגשים אותן.

מה המשאלות של הילדים שלכם?

לכל ילד יש משאלה. הוא רוצה להיות טייס? לפגוש מישהו מפורסם? לבקר במקום מיוחד? המשאלות נערמות ונערמות, ובתור הורים אנו מנסים להגשים חלק מהמשאלות הללו, או לסייע לילד שלנו להגשים אותן בעצמו. הגשמת משאלה היא דבר נפלא עבור כל ילד – זה דבר שמסב אושר, שמחה ומראה לנו למה כדאי להתאמץ בשביל להשיג את הדברים שאנחנו רוצים. עמותת משאלות מבינה את החשיבות בהגשמת משאלות עבור ילדים, אך היא מבינה גם שיש ילדים שלא יכולים להגשים את המשאלות הללו בצורה חופשית, ושההורים שלהם לא יכולים לעשות את מירב המאמצים לצורך הגשמה זאת.

עמותת משאלות למען משאלה של ילד חולה

הילדים שאנו מדברים עליהם הם ילדים חולים. ילדים שמגלים בשלב מוקדם של החיים שלהם שהם חולים במחלה מורכבת וכרונית, יכולים למצוא את עצמם מקדישים את רוב המאמצים שלהם להתמודדות עם המחלה ולטיפול בה. ההורים שלהם יסייעו להם ויתמכו בהם, וכך ייווצר מצב שמשאלה כזאת או אחרת נשכחת מאחור. עמותת משאלות דואגת להגשים את המשאלות הללו, על מנת שהן לא יישארו רק זיכרון רחוק.

 

 

למה זה חשוב לצבור חוויות מיוחדות?

עבור ילדים חולים, זה חשוב מאוד להגשים את המשאלות הללו ולצבור חוויות מיוחדות בכך. הגשמה של משאלה, בעיקר למי שחושב שהוא לא יצליח להגשים אותה, היא דבר שמסב אושר ושמחה ברמות שקשה מאוד לתאר. היא נותנת מוטיבציה ומאפשרת לילדים חולים להתמודד בצורה טובה יותר עם המצב הבריאותי שלהם.

יש לילד שלכם משאלה? העמותה תגשים אותו

אם לילד שלכם יש משאלה, דעו כי עמותת משאלות מסייעת ופועלת בכל הכוח שלה כדי להגשים לו אותה. בקשות הגשמת המשאלות שמגיעות אל פתח העמותה מגוונות מאוד באופן יחסי, החל מרצון לחוות משהו מסוים ליום אחד, דרך מפגש עם מפורסם ועד להגעה אל מקום ספציפי. העמותה מקשיבה לבקשה ומנסה להבין כיצד היא יכולה להפוך את החלום הזה למציאות.

חיפוש אחר מגשימי משאלות

בין הפעולות שמבצעת עמותת משאלות, חשוב לציין את החיפוש שלה אחרי מגשימי משאלות. רוב המשאלות מצריכות אדם אחד או יותר מכך, שיסכים לתת מהזמן שלו, מהיכולות שלו ומהמשאבים שיש ברשותו, על מנת שהמשאלה תוכל לצאת לפועל, ושהילד החולה שהיא מוגשמת עבורו יסיים את היום שלו עם חיוך וחוויה בלתי נשכחת.

עמותת משאלות – עשייה מגוונת בעוד תחומים חשובים

הגשמת המשאלות היא הדבר העיקרי שמתגאה בו עמותת משאלות, אך זה לא הדבר היחידי שהארגון הזה מבצע. העמותה מבינה שישנם עוד תחומים חשובים שתרומה בהם יכולה לסייע לילדים חולים, ולכן היא פעולת גם בתחומים חשובים נוספים.

העמותה נמצאת בקשר עם בתי ספר מיוחדים, עם מחלקות רפואיות שונות בבתי החולים ברחבי הארץ ועם רשויות רווחה. בנוסף לכך, העמותה מפעילה קרן לעידוד יצירה, שמקדמת פרויקטים של תרבות, כמו גם קרן לספורטאים שמגייסת חסויות למי שנזקקים לכך.

לסיכום – הכירו את הארגון שמגשים משאלות

הגשמת המשאלות לילדים חולים היא לא דבר פשוט, אך אין ספק כי מדובר בפעולה חשובה ומשמעותית, שיכולה לעשות הרבה טוב עבור מי שזקוקים לכך. הגשמת המשאלות היא מרכז העשייה של עמותת משאלות, הארגון שמגשים משאלות לילדים חולים.

שאלות? אנחנו כאן לענות

מאמרים נוספים באותו נושא

נגישות