מערכת לניהול הלוואות של תפנית – לאילו עסקים היא מתאימה?

אם אתם עוסקים בצורה כזו או אחרת בנושא ההלוואות, אתם וודאי מעוניינים לנהל זאת בצורה המסודרת ביותר. ניתן לפתור אתגר כזה בדרכים רבות, על סמך כלים שכבר יש לכם מן הסתם. משל מעבד תמלילים וגיליון אלקטרוני. אך ניתן גם לנהל עסק עם ניירת ועטים בלבד ולמרות זאת, לא עושים זאת (אלא משתמשים במחשוב). אז מדוע שתנהלו את פעילות ההלוואות, בכלי שאינו מתאים בדיוק למשימה? מה גם, שיש כלי שמתאים בדיוק! בואו נעשה איתו היכרות קצרה.

הכלי המתאים למשימה

כל מי שעוסק בכלי עבודה, יודע שמציאת הכלי המתאים ביותר למשימה, מספקת מפתח רב עוצמה לייעול ולקבלת התוצאות הטובות ביותר. כלי ייעודי ואיכותי, חוסך זמן יקר, עובד בצורה מדויקת ויסודית ומבטיח שדבר לא ייפול בין הכיסאות. כך גם לגבי נושא פשוט לכאורה, כמו הלוואות. עסקים יכולים לעבוד למשל עם מערכת לניהול הלוואות של תפנית ובכך, לתת לנושא זה פתרון מושלם. נכון, יש כלים לשימוש כללי, כשם שיש פלאייר בעולם העבודה הפיזית. אך היכן שעדיף "פלאייר פטנט" ובמידה והוא דרוש שוב ושוב, מקצוען אמיתי לא יסתפק בפחות מכלי ייעודי כזה.

בין ERP ל-ERP מותאם מגזר

Enterprise Resource Planning הוא פתרון וותיק, אשר מזכיר במידה מסוימת את הפלאייר בדוגמה שהבאנו קודם. זהו כלי רב עוצמה, לשימוש כללי. יש בו "מודולים" שונים, שכל אחד מהם מאפשר לטפל באופן איכותי, בהיבט ספציפי של פעילות העסק. כך שבסך הכל, ניתן להשתמש בו ככלי לתפעול כללי. במידת הצורך, ניתן להתאים כלי כזה גם למשימות ספציפיות, כגון ניהול הלוואות. אך אם תעשו התאמה כזו לבד, לא תגיעו במהירות, אם בכלל, לתוצאה הטובה ביותר. מה דעתכם, על מערכת ERP אשר מותאמת מראש עבור מגזר זה? עם מודולים ספציפיים עבור ניהול מתן הלוואות וניהול כל הקשור בהן, כגון מעקב לגבי הפרעון? תשמחו לשמוע, שכבר יש מערכת כזו. תפנית היא מערכת ERP, אשר מותאמת מראש למגזרים רבים במשק הישראלי, כולל למי שעוסקים בהלוואות. היא מתאימה למי שנותנים הלוואות, אך גם לגופים שלוקחים הלוואות. חשוב לציין, שתפנית מיועדת לעסקים גדולים בלבד.

 

 

עוד על המענה בנושא הלוואות

בכדי להמחיש כיצד תפנית מסייעת לטפל בהלוואות, אלה כמה מהיכולות שלה בהקשר זה:

  • טיפול בחוזי הלוואה – יכולת ליצור חוזה במערכת, להכניס בו שינויים, להאריך אותו וכדומה.
  • ריביות והצמדות – ניהול שיטות שונות של ריבית והצמדה, כולל הכנסת שינויים בכך בקלות.
  • ניהול בטוחות – ניהול מגוון ה"בטוחות" שניתנות להלוואה, אם זה בטוחות מסוג רכב או נכס נדל”ן או כל סוג אחר.
  • ניהול עמלות – ניהול עמלות, קבועות ומשתנות.
  • מנגנוני בקרה – בקרת תהליכי פרעון הלוואות, מצבים של אי-כיבודים, ריביות פיגורים ועוד.

התאמה מכל הבחינות

בעקבות שנים רבות של פיתוח מקצועי, מערכת זו עונה על כל פרטי הפרטים שדרושים לשם ניהול הלוואות. זאת, כולל תאימות מלאה לכללי חוק ורגולציה בישראל, כגון דיווח נתוני אשראי לבנק ישראל. מודולי המערכת מספקים מענה גם להיבטי הלוואות וגם להיבטים של ניהול עסקי כללי, כגון ניהול קשרי הלקוחות (CRM). כמו כן, ישנה התאמה מלאה בין רכיבי הפתרון השונים לבין עצמם. המערכת עובדת עם ממשק משתמש אחיד בכל המודולים, שהוא נוח ללמידה ולשימוש שוטף. המודולים יעילים מאוד בפני עצמם, אך גם עובדים יחד היטב.

לסיכום

תנו לעצמכם את הטוב ביותר, בכדי להבטיח תוצאות מיטביות. עבדו עם פתרון שמיועד ספציפית לניהול הלוואות וכך תקבלו את הראש השקט, לדעת שכל היבטי הפעילות החשובה הזו, מטופלים באופן מלא. במילים אחרות: נסו את חבילת ה-ERP תפנית, בגרסתה לניהול הלוואות.

שאלות? אנחנו כאן לענות

מאמרים נוספים באותו נושא

נגישות