מהשחקנים המרכזיים בתעשיית הייצור: על הטכנולוגיה של הזרקת פלסטיק

ייצור מוצרים עושה שימוש במקרים רבים מאוד בפלסטיק. למעשה, פעמים רבות אנשים כלל לא מודעים לכך. שני שמות בולטים בהקשר זה, הם טכניקת הזרקת הפלסטיק וכן ספקית מקומית בולטת, שמייד נציג בפניכם. שני אלה הולכים ביחד היטב, באופן שמספק תועלת רבה לבעלי עסקים. בואו נראה כיצד.

ייצור מדויק ומהיר

עסקים זקוקים פעמים רבות לייצור מוצרי פלסטיק או חלקים מבוססי פלסטיק. זאת, לעתים עבור ייצור המוני ולעתים, במסגרת תהליכי מחקר ופיתוח של מוצר. למשל, כאשר רוצים לנסות כמה עיצובים אפשריים של מוצר חדש שנמצא בתכנון. בין אם דרושה לכם כמות גדולה של מוצרי פלסטיק או כמות קטנה למטרות פיתוח וניסוי, הזרקת פלסטיק עשויה להיות התשובה המיטבית לכך. ניתן להשיג את התוצאות הטובות ביותר בשיטה זו, באמצעות ייצור מוצרי פלסטיק במפעל מקצועי כמו זה של י.ש.ר תעשיות פלסטיק. זו היא חברה בולטת וותיקה בשוק הישראלי והיא מציעה את שירותיה לעסקים גדולים בלבד.

 

 

שיטה וותיקה וגמישה באפשרויות

אז מה היא הזרקת פלסטיק? מחד, זו היא שיטה מודרנית ומתוחכמת לייצור בפלסטיק, עבור מוצרים מתקדמים מסוגים שונים. מאידך, זו היא בבסיסה שיטה עתיקה למדי, אשר מקבלת ביטוי לאורך ההיסטוריה גם בייצור עם חומרים אחרים. אם ניקח למשל יצירת מוצרי מתכת או זכוכית, נראה שהם מיוצרים פעמים רבות באותה השיטה המוכרת: מתיכים גושים של חומר הגלם, שופכים אותם לתוך תבנית שנוצרה במיוחד לפי הצורה המבוקשת ומניחים לחומר להתקרר. לבסוף מוציאים את החלק המיוצר מהתבנית. הדבר מבוצע לעתים על ידי שבירתה, אך במקרים רבים היא נשמרת לשימוש חוזר. הזרקת פלסטיק עובדת על אותם העקרונות. לשם כך, מפותחת ומיוצרת תבנית מתאימה, בהתאם לצורת חלק הפלסטיק שמעוניינים לייצר. כעת בוחרים סוג פלסטיק אשר ישמש כחומר גלם למוצר. מתיכים אותו ומזריקים אותו לתוך התבנית שהוכנה מראש. מניחים לו להתקרר ואז מוציאים אותו מהתבנית כשהוא בצורתו הסופית ובמצב מוקשה. באופן כזה, ניתן לקבל גמישות רבה מאוד באפשרויות. כלומר, עסקים יכולים להזמין בצורה כזו, ייצור של חלקי פלסטיק בכל צורה שנראית להם. הייצור יתבצע במהירות רבה ובכל כמות שדרושה לעסק. הזרקת פלסטיק איננה השיטה היחידה לייצר מוצרים עם חומר זה. אך היא שיטה כל כך נוחה ויעילה, שהיא הפכה עם הזמן לשיטה בולטת במיוחד.

חברה מובילה ומבוססת

מאז הקמתה בשנת 1978, י.ש.ר תעשיות פלסטיק ביססה את עצמה כגורם בולט בשוק ייצור הפלסטיק בישראל. לחברה ניסיון במתן שירותים עבור עסקים גדולים מתחומים רבים מאוד. זאת, כולל עולם מוצרי ההשקיה והחקלאות, בו הפלסטיק הוא דבר חשוב ושימושי מאוד. כך גם לגבי עולם הציוד הרפואי, מוצרי אלקטרוניקה והייטק, ציוד בטחוני מסוגים שונים, מוצרי צריכה, אסתטיקה ועוד. י.ש.ר תעשיות פלסטיק מקלה על לקוחותיה ומוזילה עבורם עלויות, בכך שהיא מציעה את כל הדרוש בנושא זה, במקום אחד.

מומחית בהזרקה

החברה מתמחה בהזרקת פלסטיק והיא מציעה גם את כל הדרוש בנושא התבניות. כלומר, תכנון תבניות וייצורן. לגבי תבניות קיימות, שבהן אתם כעסק אולי לא עושים שימוש כרגע, היא מציעה שירותי תחזוקה וגם אחסון. י.ש.ר תוכל לבצע עבורכם הזרקת מוצרים מדויקים ומוצרים טכניים ממגוון רחב של סוגי פלסטיק. כולל חומרים רפואיים ביו קומפטביליים, פוליקרבונט, PVC ועוד. היא מציעה גם הזרקה של שני חומרים באותו מוצר ("דו קומפוננטית”), הזרקה ורטיקלית, על אינסרטים ועוד. כל זאת, באמצעות כ-30 מכונות הזרקה, של 50 עד 1,400 טון.

לסיכום

אם תשלבו את השניים – ייצור בפלסטיק ועבודה עם י.ש.ר תעשיות פלסטיק, מובטחת לכם איכות ויעילות.

שאלות? אנחנו כאן לענות

מאמרים נוספים באותו נושא

נגישות