מטיילים בארץ – ולא משתמשים בתחבורה ציבורית: הכול על שירות השכרת רכב ליום

אם אין לכם רכב פרטי ואתם מעוניינים לצאת קצת מהבית ולטייל בארצנו היפה, אתם בטח מנסים לשבור את הראש ולהבין איך אפשר לעשות את זה באמצעות תחבורה ציבורית. ובכן, ברור שמדובר באפשרות לא נוחה שתגביל אתכם ביותר ותצמצם את יום הטיול שלכם באופן משמעותי, ולכן חשוב להכיר את אחת האופציות הטובות ביותר העומדות בפניכם – השכרת רכב ליום אחד. בואו ננסה להבין בדיוק איך זה עובד ומדוע מדובר באופציה הנוחה והמשתלמת ביותר בפער.

נוסעים לאן שרוצים, מתי שרוצים – השכרת רכב ליום אחד

נגיד שאתם גרים ברחובות ורוצים לטייל באזור הכרמל. אתם מחליטים לקחת רכב לחיפה, אך משם תהיו חייבים למצוא פתרון תחבורה כדי להגיע לכל נקודה שהיא. זה אומר שיהיה עליכם לבחור אופציה אחת או שתיים לכל היותר, ומן הסתם תוכלו להגיע רק למקומות שמגיעים אליהם אוטובוסים. אם תרצו להגיע למסלולים בטבע למשל, תהיו חייבים לקחת מונית וזה יעלה לכם לא מעט כסף. השכרת רכב ליום זה פתרון מצוין שמבטל את הצורך במציאת פתרונות תחבורה, כך שאתם יכולים להיות ניידים ככל שתרצו ליום אחד בלבד וכמובן יותר אם תרצו. תוכלו לקום מתי שאתם רוצים, לצאת לדרך מתי שנוח, להחליט שאתם נוסעים לכמה מוקדים וללכת ולחזור כאוות נפשכם. בסופו של דבר זהו גם הפתרון המשתלם ביותר מבחינה כלכלית ואם תסכמו את ההוצאות של התחבורה הציבורית תבינו שאין כאן פער משמעותי בכלל.

 

 

איך זה עובד?

בחברת סאן קאר תוכלו להשכיר רכב בנקודות שונות ברחבי הארץ. כבר באתר תוכלו לבחון את הדגמים השונים ותוכלו לבחור את הדגם שהכי מתאים לכם ולהרכב הנוסעים, בין אם תרצו רכב משפחתי, רכב מנהלים מפואר, רכבים גדולים יותר וכן הלאה. כמובן שתוכלו לבחור את פרק הזמן המדויק שבו תרצו ליהנות מהרכב ולאחר הסדרת התשלום תוכלו לאסוף אותו. כמובן שאתם מקבלים רכב מצוחצח ומטופל היטב, וניתן גם להחזיר אותו בכל אחת מנקודות השירות השונות.

מה כדאי לבדוק לפני שמזמינים רכב ליום אחד (ובכלל)?

רגע לפני שאתם מבצעים את ההזמנה, חשוב לבחון כמה נקודות בסיסיות. שימו לב קודם כל אם מדובר ברכב ידני או אוטומטי. רכב ידני הוא לרוב זול יותר ויאפשר לכם חיסכון נוסף, אבל לא כולם מורגלים בנהיגה ברכבים כאלו. בנוסף חשוב מאד לשים לב לגודל של הרכב. אם אתם יוצאים לטייל עם ילדים וחברים, שווה אולי ללכת על רכב גדול יותר, ככה שכל הנוסעים יוכלו להיכנס אליו הרבה יותר בנוחות.

כמובן שבעת איסוף הרכב, חשוב מאד לשים לב שאתם מקבלים רכב תקין ואם תבחרו בחברת סאן קאר, נציגי החברה יעברו אתכם על הרכב ותוכלו לראות ביחד את המצב שלו.

טיפים לקראת השכרת הרכב

  • עדיף להשכיר את הרכב כמה ימים מראש, ככה שתוכלו לבחור באיסוף בשעה מוקדמת. כמו כן ניתן לבצע השכרה ל-24 שעות. לקחת את הרכב בבוקר ולהחזיר אותו בבוקר שלמחרת.
  • הכינו את הציוד מראש בבית. בררו מהו גודל האחסון והכינו את התיקים והציוד שלכם, ככה שתוכלו פשוט להעמיס הכל לרכב ולצאת לדרך.
  • הצטיידו בנשנושים ושתייה לדרך. הכינו גם את זה מראש עם בקבוק מים קרים, חטיפים, ירקות חתוכים, פירות ועוד.

בסופו של דבר,

השכרת רכב ליום אחד זה פתרון מצוין ויעיל למדי ואתם ממש לא חייבים לקנות רכב אם אתם מעוניינים לטייל מדי פעם במהלך השנה.

שאלות? אנחנו כאן לענות

מאמרים נוספים באותו נושא

נגישות