רחוב מרדכי מקלף בחדרה, המחבר בין רחוב דוד שמעוני לדוד אלעזר בסמוך לכיכר המשטרה בעיר, מוזנח ומטונף מזה שנים. על אף ניסיונות של עיריית חדרה להשתלט על "המערב הפרוע" ברחוב זה, הניסיונות עד היום עלו בתוהו.

-

הזוהמה ברחוב מקלף

-

הרחוב המדובר, שסלול בקושי, סובל מזה שנים ארוכות מזוהמה שמצטברת בו, בעיקר לכאורה, מזבל שמשליחים של תושבים ובעלי עסקים סמוכים, בין אם במקומות המיועדים לכך ובין אם סתם ככה בצידי הרחוב. התוצאה: ערימות של זבל ופסולת, קרטונים ומיני מרעין בישין אחרים.

בחודש נובמבר האחרון התלוננו תושבים אשר מכירים את הרחוב אודות הפסולת שבמקום שנערמה למספר ערימות. גם בשבוע שעבר, בעת סיבוב שערך במקום  "mynet-חדרה" נצפו ערימות של פסולת וציוד למחזור שהיה פשוט זרוק על הכביש.

התושבים בשכונה הסמוכה כבר התלוננו בעבר על הזוהמה, הלכלוך, הפסולת והאשפה שמושלכים כבחצר אחורית במקום, והכל ממש בסמוך לציר תנועה ראשי, קניון וכיכר גדולה. "האכיפה במקום לא מספקת ואנשים מרשים לעצמם לעשות במקום כל העולה על רוחם" אמר לאחרונה תושב השכונה הסמוכה.

-

תושבי השכונה התלוננו בעבר על הזוהמה, הלכלוך, הפסולת והאשפה שמושלכים בחצר אחורית בסמוך לביתם

-

בעיריית חדרה מכירים את התופעה ומסרו בתגובה: "עובד ניקיון מנקה את הרחוב פעם בשבוע, וזאת בנוסף לפינוי הקרטונייה פעמיים בשבוע. ישנה תופעה של בעלי עסקים, אשר למרבה הצער משליכים פסולת ליד הקרטונייה, ולכן יתוגבר הפינוי לשלוש פעמים בשבוע. בנוסף לכך נערך סיור בשיתוף הפיקוח העירוני, שבמהלכו ניתנו התראות לבעלי עסקים משליכי פסולת, והוחלט להגביר את האכיפה במקום".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו