פרינס או פרינססה? מי אתם אותם אנשים שלא הולכים על מסלולי דוגמנות בערוץ FTV ועדיין מרשים לעצמם להסתובב עם מכנסי 7/8, נעלי מוקסינים בלי גרביים, טוניקות מסוגננות שיכולות להחליף בכיף את שמלת השבת של סבתא שלי ועושים החלקה יפני בשיער, מסירים שיער בלייזר כולל בית השחי, פדיקור מניקור פעם בשבוע ועושים שופינג יותר ממני. יש לי מספיק חברות מהמין הנשי- תודה.

תמיד תהיה מישהי יותר שווה- נראה לך שהסכמתי לצאת איתך לדייט, או שזה לגיטימי שנצא יחד תקופה ותמשיך "לבדוק דופק" בקרב נשים אחרות? אני רואה אותך נועץ מבטים בכוסית התורנית, הכל בסדר, אני הכי מפרגנת לבחורות יפות אבל קח בחשבון שגם אני נראית לא רע בכלל, ברמה שאם אתה רוצה לצאת עם הבחורה הכי יפה ושווה בעולם- בהצלחה, למרות שברפאלי כבר התחתנה, וגם ביונסה. בנימה אחרת, גם הפצצה התורנית עלולה יום אחד להיכנס להריון ,לעלות 35 ק"ג ולא להצליח לרדת במשקל. לפי מה אתם באמת בוחרים את בנות הזוג שלכם?
משחקי המשחקים והנכים רגשית- כל אלה שמתקשים להשתמש במילים חמות, שפוחדים לחבק ולנשק שמא נתלהב מזה שהם מתלהבים מאיתנו יתר על המידה, שלא הבינו את מקומם הגברי בעולם, ששולחים אימוג'ים של לב בסמארטפון במקום לומר שהם אוהבים הנה לכם טיפ קטן: אם אתם יוצאים עם מישהי מעל גיל 30, היא מזמן לא מתלהבת מכם או מכל בחור אחר, אלא מהרעיון שיש מישהו שבחר להיות לצידה בעיקר בעידן השפע הטכנולוגי והעולם מלא הפתיחות שבו אנו חיים.

השלב הבא- תפסיקו לענות על כל שאלה בשאלה, תפסיקו לשאול אותנו מה אנחנו רוצות ואחרי שאנחנו עונות ושואלות אתכם לדעתם לשתוק כאילו הייתם מחזיק מפתחות או גרוע מה, אחרי שאנחנו נותנות לך קצה חוט או מילה חמה להגיב: "אני לא יודע מה לענות על זה"... בקיצור, כדאי שאם אתם יוצאים עם מישהי תהיו בטוחים שאתם רוצים לצאת איתה, תהיו כנים וישרים, תהיו כי אתם רוצים להיות. טיזינג ומשחקים זה סבבה בשלבים ההתחלתיים אבל עוד יותר סבבה בשלבים ההתחלתיים לדעת שהחשיבה והכוונות הדדיות. ברווקות בגיל 30+ אין לי חצי שנה להעביר איתך בכיף וסבבה עד שתחליט אם בא לך עליי. גבר שיודע לומר מה הוא לא רוצה אבל לא לא יודע מה הוא כן רוצה, זה לא מדליק.

המגזימים והמתאמצים- אלה ששומרים על תזונה נכונה ובריאה באופן מוקפד ולא יזרמו איתנו להמבורגר מפנק של אמצע הלילה, אלא שאוהבים את עצמם יותר מידי וכל היום מצלמים עצמם בחדר הכושר, חסרי הבטחון שמחפשים אישור לכל דבר- בעיקר אלה ששואלים אותנו אם גמרנו. נשמה, אם הייתי גומרת היית מרגיש אותי רועדת ולא מקור, המתחשבנים, חסרי חוש ההומור והכי נורא- אלא שראו בחייהם יותר מידי פורנו וחיים בסרט שאנחנו יכולות להגיע לאורגזמה אם כל שתי דקות נשנה לתנוחה נוחה פחות.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו