שרית חדד (צילום: ארכיון ידיעות)

לאחר הוויכוח האלים והמילים הקשות שעלו בין שרת התרבות מירי רגב וחבר להקת כוורת אפרים שמיר בעקבות הביצוע שלה ל"נתתי לה חיי" - שרית חדד הגיעה היום (א') לוועידת"ישראל, סיפור הצלחה" של ynet ו"ידיעות אחרונות" והופיעה עם השיר על הבמה.

מלבד הביצוע המדובר, חדד שרה על הבמה מחרוזת מלהיטיה והשמיעה בין השאר את "אני לא סינדרלה", "הכל סגור" ו"חמותי".

החידוש של שרית חדד לשיר של להקת כוורת, שהוקלט במיוחד לוועידת "ישראל, סיפור הצלחה" של ynet ו"ידיעות אחרונות", עורר סערה גדולה בימים האחרונים. אחרי שחבר הלהקה אפרים שמיר הביע את התנגדותו לגרסת הכיסוי כשאמר עליה: "איזה גועל, דאע"ש עם שיר", שרת התרבות מירי רגב נחלצה להגנתה של הזמרת.

"אפרים שמיר, נמאס לנו מהאמירות הגזעניות והמביכות שלך ומסיפורי הפוגי שאתה מצייץ, שלשמחתי אינם מייצגים את יתר חברי להקת כוורת שכולנו אהבנו לאורך שנים", כתבה רגב בחשבון הפייסבוק שלה. "אני שמחה שהמסיכה הוסרה וחשפה את פניך האמיתיות".

שמיר מיהר להגיב לדבריה של השרה: "אני שמח שמצאת זמן להתייחס אלי. עכשיו אני רוצה לומר לך את דעתי עליך - את אישה חסרת תרבות, צעקנית, מתנהגת כמו תגרנית בשוק, שקרנית, בורה בתחום עליו את אמונה וגאה בפרחיות שלך. את תעלמי מההיסטוריה התרבותית של ישראל כמו שנעלמת נפיחה שמישהו שיחרר באוטובוס".

הידיעה פורסמה לראשונה באתר YNET.