אירוע האמנות הענק "אמנים במושבה" פרדס חנה כרכור, חוזר לקראת פסח 2018 בין התאריכים 22-24/3/18 עם מספר שיא של כ- 130 מציגים.  האמנים יציגו את יצירותיהם במתחמים משותפים, באזורי תצוגה, בבתי האמנים וחללי העבודה הפזורים לפי מסלולים ברחבי המושבה הקסומה ובחנות ה- POP BOX של האירוע שתוקם במתחם חצר השוק.

בובות של יעל פרנס. צילום: יעל פרנס

המבקרים יוכלו לפגוש את האמנים, ליהנות משלל סדנאות יצירה מגוונות לכל המשפחה, הופעות אמנות ייחודיות, קבלות שבת ופעילויות לילדים ולרכוש מתנות מקוריות לחג. בנוסף, השנה דוכני המזון בסימן שוק אוכל עולמי שיציע טעמים אותנטיים מכל העולם – אוכל אתיופי, יווני, תאילנדי, איטלקי, תימני, טריפוליטאי, בשרים מעושנים וממתקים וקינוחים תוצרת בית. סיור טעימות בין הדוכנים של הבשלנים והיצרנים המקומיים בהרשמה מראש בדף הפייסבוק.

עבודה של ננסי כץ. צילום: אורה כהן

לראשונה השנה תיפתח חנות POP BOX מיוחדת שתהווה נקודת מידע של האירוע ותיפתח כשבוע לפני הפסטיבל במתחם חצר השוק החדש בלב פרדס חנה. החנות תשמש כנקודת מידע לשלל אירועי היריד ותאפשר הצצה לעבודות נבחרות של האמנים. ניתן יהיה להגיע ליהנות מהמיצגים, לקנות ולסמן את האמנים האהובים שלא תרצו לפספס את הגלריה שלהם במהלך היריד.

אדוה ברונר באירוע "אמנים במושבה". צילום: רונית כהן

חידוש נוסף השנה הוא מתחם צילום משותף שבו צלמות ותיקות ומוערכות יארחו דור צעיר של צלמים שיציגו את עבודתם. המבקרים יוכלו לבחור את התמונה האהובה עליהם ממגוון העבודות של הצלמות ולהחליט על סוג הפרינט לפי טעם אישי. במקום יתקיים שיח גלריה עם האמניות המציגות בהנחיית תמר סצמסקי,   עמדה לצילומי משפחות ודיוקנאות וסדנא לצילום בסמרטפון.  

"אמנים במושבה" פרדס חנה -כרכור,  חמישי-שבת 22-24/3  הכניסה חופשית. שעות פתיחת המתחמים: חמישי 10:00- 22:00 שישי: 10:00– 17:00 שבת: 10:00- 20:00 . פרטים נוספים ומידע המלא לגבי מיקום ושעות הפעילויות השונות בדף הפייסבוק של האירוע "אמנים במושבה פרדס חנה כרכור" https://www.facebook.com/Amanim.Bamoshava ובאתר האינטרנט https://lp.vp4.me/88zk.