הערב בחצות תחל השנה האזרחית החדשה 2019. ברחבי העולם הערב נחגג במסיבות רחוב המוניות המלוות לרוב בזיקוקי דינור.

המסורת הזאת אמנם אינה קיימת בישראל, אך ברחבי הארץ קיימות מאות מסיבות פרטיות אם זה במסעדות, בתי קפה, מועדונים ובתים פרטיים, המציינים ערב זה בחגיגיות, במיוחד לקראת חצות, בספירה החגיגית לאחור לקראת כניסת השנה החדשה.

• קראו גם || המשטרה מזהירה: "אפס סובלנות לבריונות ואלכוהול בליל הסילבסטר"

מתקשטים בלנדוור | צילום: אופיר משיח

ובחדרה, אמנם היא אינה משופעת במקומות בילוי, בטח כאלו שמציינים בחגיגיות את ערב השנה החדשה, שרבים קוראים לו ערב ה"סילבסטר" או ה"נובי גוד", אך עדיין ישנם מקומות בעיר המציינים בחגיגיות את ערב זה - ולכבוד כך ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב. 

הזבולון בר: חגיגת נובי גוד רוסית

בבר השכונתי החדש בעיר, מכינים חגיגה בהשראת הנובי גוד הרוסי, והבר יהיה מקושט בהתאם. יהיו מנות מיוחדות כמחווה למטבח הרוסי הנהוג לערב זה, טורטליני סלק, בליני גרבלס וקרם פרש, צלחת דגים וגבינות וכמובן מספר מנות נוספות מהתפריט הקבוע. באופן חד פעמי ולראשונה תהיה בזבולון בר גם וודקה זמינה.

בצד המוזיקלי יהיו להיטי השנה החולפת – 2018 ויוקרנו על הקיר הערוצים הרוסים הפופולריים .בחצות יחולקו כוסות קאווה על חשבון הבית ודדה מרוז, שיהיה נוכח, יחלק מתנות לאורחי המקום. למזמיני מקום מראש יש מינימום הזמנה של 100 ש"ח. שדרות ברוך בוארון 6, גבעת אולגה.

קפה לנדוור: 1+1

בית הקפה אשר קושט במיוחד עבור החג יציג 1+1 על תפריט האלכוהול הערב. מתחם מול החוף וילג'

פאט ויני: מדברים בזוגות 

פאט ויני מציגים ארוחת חג זוגית במבצע. ב219 ש"ח יהיה ניתן לקבל 2 מנות ראשונות, 2 מנות עיקריות, למברוסקו או סנגריה לשתייה וקינוח זוגי. מתחם מול החוף וילג'

בני הדייג: נשף מסכות

בבני הדייג מכינים ערב מיוחד הכולל נשף מסכות, תפריט חגיגי ,שמפניה חופשית כל הלילה ומוסיקה מיוחדת שינגן DJ  .יש להזמין מקום. חוף כפר הים, גבעת אולגה.

אצה סושי בר: 15 ש"ח לבירות וצ'ייסרים

אצה סושי בר חדרה, יציג מבצעים מיוחדים לערב, כמו צ'ייסרים ובירות ב15 ₪ וארוחה זוגית קלה הכוללת שמפניות ב120 ₪. המקום קושט במיוחד עבור החג. מתחם המיקס, מזרח חדרה.