בהתרגשות גדולה עלתה ליאור קקון החדרתית לגמר דה וייס, וביצעה את השיר "היי שקטה" של ריקי גל שכתבה רחל שפירא והלחין יהודה פוליקר. ההתרגשות ניכרה על קולה אך היא נתנה ביצוע עוצמתי ומרגש. 

"הגעתי לפה ועשיתי דרך ותהליך, הרגשתי שאני רוצה להיות שקטה, אני נהנית מכל רגע" אמרה ליאור מיד לאחר הביצוע.

המנטור שלה לאורך העונה שלומי שבת אמר: "ליאור הגיעה לשיא שלה, התחילה בעדינות ועכשיו היא בשיא שלה. מחר כבר מתחילים תקופה חדשה, והיום אני כל כך גאה בך, את זמרת מדהימה".

מירי מסיקה, שהייתה רגשנית מאוד לגבי כל המועמדים, ציינה: "הבחירה היא בחירה אמיצה מאוד, אני פחדתי אבל הביצוע היה מדויק וחד פעמי. היו לי בביצוע כמה רגעים אלמותיים ואת ברבור אמיתי". 

אברהם טל הוסיף: "ליאור היא נאמנה לעצמך וזה הדבר הכי חשוב". וגם אביב גפן שהתלהב מליאור איחל: "את עדיין נורא צעירה, במוצר פופ בעיני את מעולה. לגבי אומנות זה כבר דבר אחר ואני מאחל לך ליצור ולהצליח". 

בסופו של דבר, בשלב ההדחה הראשון הודחה דווקא ליאור ולמעשה מסיימת את העונה במקום ה-5. "אני רוצה להגיד תודה לכל מי שעמד מאחורי והאנשים בבית שתמכו בי", אמרה בקול חנוק כמעט, "אני מאמינה שבקרוב אנחנו נתראה בחיים האמיתיים עם כל מה שאביא בהמשך. ויהיה טוב".

שלומי שבת ואביב גפן לקחו קשה את המיקום הסופי של קקון. "אני בהלם. אני עצוב שהיא הולכת הביתה", אמר שבת לבסוף.

קקון נהנתה במשך השבועות האחרונים מתמיכה גורפת של תושבי חדרה והסביבה ולמעשה איחדה מאחוריה אזור שלם. היא נשארה צנועה, המשיכה לעדכן את עוקביה עד לרגעים האחרונים של התחרות.