אולי ראיתם (גם לאחרונה בשידור החוזר) אבל אם לא – כדאי מאוד שתצפו בפרק של התוכנית "מהפכה במטבח" במסעדת קפוצ'ינו בחדרה. זה קרה בשנה האחרונה, אז הגיעה השף אסף גרניט אל העיר על מנת לשדרג את המסעדה שלא הצליחה לעמוד ביעדיה.

-

קפוצ׳ינו הוקמה על ידי תום בן ה-24 ברחוב מרכזי בחדרה לפני כשנתיים. לתפקיד מנהלת המסעדה נכנסה שחר בת ה22, בת הזוג של תום מזה 6 שנים, נכון לצילומי התוכנית. מאז שהחלו לעבוד ביחד הזוג לא מפסיק לריב ולהתווכח. "לא פשוט לעבוד ביחד, יש הרבה ריבים ותקלים", מודה בגילוי לב בתחילת הפרק תום. אל השניים מצטרף גם מושיקו הטבח היחיד של בית הקפה שקורע תחת העומס. השלושה מתקשים לשמור על הסדר והארגון במקום, מנות רבות חוזרות, המלצרים לא יודעים כמעט דבר על המנות שבתפריט ויש שימוש רחב במיקרוגל. גרניט, הגיע במסגרת צילומי התוכנית למסעדה, כדי לעשות קצת סדר.

בין אם הוא מבוים ובין אם לא, הפרק בהחלט מרגש ומראה את התהליך היפה שעוברים זוג הבעלים של המסעדה עם השף גרניט, החל מהטעימות שהוא עורך במקום ומחזיר את המנות והמשך בריבים בין בני הזוג כשנראה שעוד רגע הם מפרקים את החבילה העסקית והזוגית.

אבל הסוף טוב: למרות הכל, ובליווי של גרדיט, תוסף את עצמו תום בידיים ומצליח לשנות גישה. הוא מחזיר לחיקו את שחר ונותן לה יותר קרדיט, עורך ארוחת ערב משודרגת במסעדה למשפחות שני הצדדים ומצליח לעלות על מסלול חיובי.