המתמודדת החדרתית ליאור קקון עלתה במוצאי שבת לחצי גמר התוכנית "דה ווייס", לאחר ביצוע נפלא לשיר של רוני דלומי – "תסתכל עלי".

קקון נהנית מזה תקופה מעידוד ותמיכה מאסיבית של תושבי חדרה ואור עקיבא, שעומדים מאחוריה ומסמסים לה על מנת שתמשיך לעלות בשלבים עד לגמר המתוק. אתמול, ליוו אותה אנשיה הקרובים, משפחתה ואף ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן וחבר המועצה שי ברכה, יגאל רובין -באו לעודד מקרוב באולפני פ"ת.

איתך עד הגמר

-

טרם עלייתה לשיר אמרה קקון למנחה שלומית מלכה: "זו ממש פסעה לפני חצי הגמר, מלחיץ ומרגש בו זמנית ויהיה טוב". קקון גילתה כמה ימים קודם לשידור על השיר שבחרו עבורה הצופים – "תסתכל עלי" של רוני דלומי. קקון: "רוני דלומי זה טוב, הבחירה הבטוחה, הרבה אומרים לי שאני מזכירה אותה. אנשים מאוד אוהבים את רוני ואני אוהבת אותה אז זו מחמאה בשבילי. הקהל הבין את הסגנון שלי. הכי חשוב שאביא את עצמי ושהקהל לא יחשוב שזה חיקוי. זה כבוד בשבילי לשיר את רוני".

המעריץ מספר אחת של קקון - יגאל רובין

-

הביצוע עצמו היה נהדר, על אף שלפרקים היה נדמה כי הוא בטון נמוך מידי עבור קקון. היא צלחה אותו וקיבלה לייק בשידור חי גם מראש העיר שלה. המנטור שלומי שבת אמר עליה: "אני שמח על הביצוע שלה. היא כזאת חרוצה, מפעם לפעם היא מתקדמת, יש לה ביטחון. ליאור – את באה מוכנה כל פעם למה, זה לא יאומן".צילום מסך מתוך התוכנית "דה וויס"

קקון ממשיכה גם לשמור על קשר עם אוהדיה החדרתיים ברשתות החברתיות ודואגת לעדכן ולשתף אותם בדברים אשר קוראים לה בעזרת סרטונים ופוסטים שהיא מפרסמת. בקרוב היא תהיה בחצי הגמר והקהל ימשיך לתת פייט למענה בדרך אל הגמר.