לציון השנה החדשה וחגי תשרי שזה עתה הסתיימו התכנסו במועדון בית צבי בחדרה, חברי הקהילה התומכת בחדרה אשר מופעלת על ידי מחלקת האזרחים הוותיקים באגף הרווחה של עיריית חדרה, העמותה למען הקשיש וקבוצת תגבור.

שלום זהר, שלמה בובה, ראיסה צ'רניקוב, שרה לבוצ'קין ואשר תורג'מן צילום: שרה לבוצ'קין

באירוע השתתפו חברי הקהילה התומכת בחדרה ואורחים נוספים, ביניהם: אילנה זהבי נציגת הנהלת העמותה למען הקשיש, ראיסה צ'רניקוב מנהלת קהילות תומכות בחדרה מטעם חברת תגבור, שרה לבוצ'קין מארגנת האירוע ורכזת התרבות של הקהילה מזה 20 שנה, נציגי אגף הרווחה של עיריית חדרה ועוד. האירוע כלל שירה, ריקודים והרמת כוסית לכבוד השנה החדשה בהנחייתו של זמר האופרה המפורסםסאשה יגודין.

חברת תגבור מפעילה ומנהלת קהילות תומכות למבוגרים ולאנשים עם מוגבלויות משנת 2004 בשיתוף פעולה עם עמותות וארגונים שונים, כיום החברה מפעילה למעלה מ-70 קהילות תומכות ברחבי הארץ המספקות שירות לכ-8,700 בתי אב. מטרת הקהילה התומכת היא הגברת הביטחון האישי, חיסכון בתחזוקת הבית ותשלומים על תיקונים, תיווך וסיוע בפתרון בעיות שונות מול גופים ומוסדות שונים ועוד. כמו כן, תגבור מעניקה שירותי סיעוד והשמת מטפלות למבוגרים, לאנשים עם מוגבלויות ולזקוקים לעזרה סיעודית.