היא התגייסה רק לפני כחודשיים, עדיין טרייה בצה"ל ובלהקה הצבאית, אבל לליאור קקון החדרתית יש כבר דרך – והיא ממשיכה לצעוד בה.

השבוע יצא הסינגל השני של הזמרת מלאת החן - "במקום גן עדן", עם הפקה מהוקצעת ושיתוף פעולה נוסף עם אביה – נדב קקון שהלחין את השיר למילים של גל שריג.

הסגנון הלטיני שלו מפתיע ויותר מכל מראה על הגמישות המוזיקלית של קקון בת ה-18. "אני לא ממש מתקבעת על סגנון אחד", היא אומרת. "אני אוהבת ישראלי, פופ ואני מרגישה שאני גדלה מפעם לפעם. אני אוהבת גם לטיני ומקצבים, אני צעירה עדיין מכדי להחליט על סגנון אחד – אני בעיקר הולכת עם הלב שלי".

את הסינגל הראשון כתבו ליאור ואביה ביחד. "היה קל לשלוט בשיר וזרמנו עם מה שהרגיש לנו נכון. בסינגל החדש מדובר בטקסט שקיבלנו אחרי שדרוג מטקסט של אבא שלי. שנינו ישבנו על הלחן, זה יצא צבעוני ואמיתי עם כלים חיים. השיר נבנה לאט לאט וכל פעם התווסף נדבך אחר".

הסינגל, כך מקווה קקון, יצליח בקרב מאזניה וגם ברדיו (מישהו אמר גלגל"צ?). לאמירה שלי כי יש לה מעט יתרון על פני זמרים אחרים ואנונימיים היא לא כל כך מסכימה: "אני לא יודעת אם זה שאני יוצאת תוכנית טלוויזיה נותן לי יתרון. אני מרגישה שאני עושה את אותה הדרך. זה מדרגה ועוד מדרגה, אין קיצורי דרך. לגבי גלגל"צ – זה לא מעסיק אותי יום יום למרות שזה חלק מהעניין כמובן. אני שומרת על איפוק ואני עושה את מה שאני אוהבת וזה מה שחשוב לי".

המוזיקה מחברת אנשים אליך?
"לגמרי, אנשים מתחברים אלי דרך המוזיקה. שואלים אותי בכל מקום 'מה עם שירים' ו-'מה עם הופעות'. יש עוד דברים אבל המוזיקה זה הדבר העיקרי בחיים שלי".

איך את עם הלהקה הצבאית?
"אני עוד ממש בהתחלה שלי ולומדת איך הדברים עובדים. נותנים בי אמון וחופש ביטוי. כמובן שאני עושה את המחויבויות שלי בצבא, יש ימים יותר עמוסים ויש ימים שיש זמן גם לעלות לפסנתר בבית".

איך האינטראקציה בינך לבין אבא נדב?
"השיתוף פעולה מדהים וזה לא מובן מאליו. יש לנו ויכוחים לא מעטים, הוא מעט מהדור הישן במוזיקה שלו ועליה הוא גדל. אני מציגה לו עוד דרך והוא משתדל מאוד בשבילי והולך איתי בראש שלי. לפעמים, בראייה התמימה אני לא רואה את כל התמונה והוא מאזן".

משפחת קקון גל שריג- משמאל  (צילום: אישי)

מה את חושבת על חדרה?
"אני מאוד אוהבת את העיר ואוהבת להופיע בה. אני חושבת שיש בה המון דברים ובעיקר בשנים האחרונות – פסטיבלים ואירועים. יש לדעתי מקום לפתח את זה עוד קצת, לתת עוד יד למוזיקה ולאנשים שאוהבים אותה. חייבים לשים על זה דגש".  

ולסיום, מה השאיפות לעתיד מנקודת המבט כרגע?
"יש לי מלא חלומות ושאיפות. כמובן שלהוציא אלבום ולא אחד – אלה כמה. אני רואה את עצמי בהופעות ענקיות וקהל עצום שלא רואים אותו באיזשהו שלב. אני לא פוסלת חו"ל ומאמינה שאנסה את מזלי. עוד מוקדם לדבר על זה אבל זה בהחלט יושב בראש. הסינגלים שיוצאים כיום הם מכוונים אלבום ואני מקווה שזה יתבשל ויקרה בעתיד הקרוב".