דנה ויינברג (צילום: עצמי)

תכירו את דניאלה ויינברג המדהימה. היא חדרתית במקור, סטודנטית שמתנדבת פה ושם, אוהבת לטייל בארץ ולבלות את חודשי הקיץ על חוף הים.

ויינברג (23) החלה זה מכבר שנה ג' כסטודנטית למדעי ההתנהגות במסלול סוציולוגיה ואנתרופולוגיה והתמחות במשאבי אנוש ברופין.

"התקבלתי השנה לסטאז' המצטיינים שבזכותו אני מתמחה ביחידה ללימודי חוץ וניהול קריירה ברופין, לצד נטלי חורב המקסימה שהיא ראש תחום הקריירה. אנחנו עובדות יחד על פרוייקטים שמחברים בין בוגרים וסטודנטים, מעדכנות את אתר המשרות ומבצעות פגישות עם סטודנטים במטרה לעזור להם להשתלב בשוק התעסוקה".

דנה ויינברג מחדרה רוצה להיות מנהלת בית ספר בשיטה ייחודית (צילום: עצמי)

בנוסף כאמור, היא גם מתנדבת. "במסגרת לימודיי בשנה ב', התנדבתי במרכז היום לקשיש בפרדס חנה", היא מציינת ואומרת: "זו הייתה כחצי שנה של התנדבות במסגרתה הדרכתי קבוצה ובסופה גם לקחתי חלק בפרוייקט 'תיעוד חיים', בו זכיתי להיפגש מידי שבוע עם ניצולת שואה מקסימה כדי לתעד את סיפור חייה. עד לאחרונה הייתי חלק מצוות הסטודנטים של מרכז הצעירים 'הפרדס' בפרדס חנה, בהנהלתו של עמית חזן".

"הפרדס' פועל מטעם המועצה ונותן מענה לצעירי המושבה בני 18-35 במגוון תחומים. במסגרת העבודה, אני ואלכס חנוכייב, העובדת הסוציאלית, התחלנו את פרוייקט 'מרצה על הבר' שמריץ הרצאות מעניינות לצעירים בשיתוף פעולה עם הברים המקומיים".

ויינברג אוהבת מאוד לטייל בארצנו היפה וגם בארצות אחרות - כשמתאפשר בחופשים. "בקיץ (העונה האהובה עליי!) תמצאו אותי כמעט כל יום על החוף בים ועכשיו גם עם ג'ני, הגורה המתוקה שאימצתי לפני כמה חודשים. אני נהנית להכיר אנשים חדשים, לשיר, לג'מג'ם ובעיקר ליהנות מהחיים".

דנה ויינברג מחדרה  (צילום: עצמי)

ומה החלומות לעתיד?
 "להיות מנהלת בית ספר בשיטת חינוך חדשה לפי עקרונות הפסיכולוגיה החיובית. אני מאמינה שהעתיד תמיד יהיה תלוי בצעירים וצריך לתת להם את מרבית הכלים וההזדמנויות כדי שיוכלו להכיר במיומנויות הייחודיות בכל אחד ואחת מהם ולממש את הפוטנציאל שלהם תוך הכוונה אישית. אבל בוא נסיים קודם תואר שני בחינוך ואז נדבר...".