ליאור בן שמואל בת 22 מחדרה, התייצבה ליום האודישנים יחד עם אמה אורנה, שתיהן הגיעו לראיון הפתיחה בלונדיניות ושזופות במיוחד וזאת מפני שלליאור יש גם מכון שיזוף מצליח בחדרה.

כבר בפתיחת הראיון המשותף שלהן, הצהירה ליאור, שהיא ואמה הולכות לכל מקום ביחד ולרוב חושבים שהן אחיות בחדרה. לליאור גם יש מכון שיזוף, היא ואמה הגיעו שזופות הן נחשבות כ"סלב" ואין אחד שלא מכיר אותן בעיר.

אורנה אמרה בראיון שעוד בזמן ההיריון שלה, היא ידעה שליאור תהיה כוכבת וליאור אכן עלתה בביטחון לבמה. שמאחורי הקלעים מחזיקים לה אצבעות אמה, אביה, אחותה וחברה.

ליאור בחרה לשיר את "זכוכיות" של שירי מימון. הפתיחה של השיר הייתה טובה, אך שהגיעה לפזמון החלה ליאור לזייף קלות- מרוב התרגשות. אך למרות זאת, בסוף שירתה קיבלה מחיאות כפיים סוערות מהקהל.

משה פרץ, היה השופט הראשון שאמר ששומעים שיש לה הכישרון אבל העיר על הזיוף.  סבלימינל אמר שיש לה אישיות פופית מגניבה והיא גם "חתיכה" בעלת  קול נעים אבל היא בחרה לשיר שיר שלא נכון לה בכלל, עברי לידר לא הסכים איתו וטען שבחירת השיר הייתה כן טובה, היא גם נראית מצויין, בדיוק כמו שזמרת פופ צריכה להיות והכל טוב חוץ מהקול.

שירי מיימון המשיכה בהערות על הזיוף. ליאור אמרה לשופטים, שההתרגשות היא זו שגרמה לזה לזייף, אך השופטים לא הסכימו איתה וברגע זה אורנה, אמה של ליאור, עזבה את בר רפאלי מאחורי הקלעים והלכה אל קדמת הבמה.

אורנה הפתיעה את צוות השופטים  והקהל. אך השכנועים המשותפים לא עזרו, חוץ מסבלימינל שהעביר את ליאור, שאר השופטים הצביעו כנגד, וליאור שלא עברה, וסיכמה "גם הזמרים הכי גדולים מזייפים, זמן הוא זייפן, אין מה לעשות"