דרורי עם פיסולי החול שלו בחוף אולגה (צילום: אחיהוד שפיר)

וזהו עופר דרורי שמזה תקופה מצייר מנדלות בחוף אולגה ולאחרונה החל בפורמט חדש של פיסולים בחול. אם אתם מסתובבים בחוף של אולגה תגניבו מבט ואולי תתקלו ביצירותיו מפעם לפעם.

דרורי, תושב פרדס חנה השכנה, כתב החודש על התחביב החדש שלו:  "כשפיסלתי את האישה בחול עם הכדור , עברו שתי בנות וכמעט התחננו שאפסל לה חבר כדי שלא תהיה לבד בלילה. אז הגעתי היום לחבר אותה לבן זוגה החולי, אך קצת באיחור, היא כבר נשטפה לים, אבל פיסלתי בכל זאת".

דרורי שיתף: "גם החבר החולי בטח יישטף גם, והם יתאחדו להם בים האינסופי- שתי ישויות בעלי צורה מתכלה אך עם אופי ואנרגיה (כך זה מרגיש לי לפחות). רוצה לשתף שהפסל הזה עזר לי להבין חזק יותר משהו בחיים - אם רוצים משהו, רק צריך לראות בברור במחשבה בדיוק מה רוצים ואז זה מתממש".

פסל החול עופר דרורי (צילום: וברכה מושנוב)

עוד הוא מוסיף: "הדמות הזאת פוסלה מתוך החול, היא כבר הייתה שם. אני רק חשפתי אותה על ידי שגרעתי מסביבה את מה שלא שייך לה. מה שעזר לי לחשוף אותה זאת היכולת לראות את הצורניות שלה בעיני דימיוני. וכך לגבי כל דבר בחיים - אם נראה מאוד ברור מה אנחנו רוצים ליצור בחיינו , בלי להתבלבל - בבהירות - זה יתממש".

דרורי סיפר ל"מיינט חדרה" כי הוא עושה סדנאות להורים וילדים של אמנות בחול - פיסול וציור. תוכלו למצוא אותו בפייסבוק (Ofer Drory) וליהנות מיצירותיו.