רוזי בסרייב (24), תושבת שכונת בית אליעזר, הגיעה עם משפחתה לחדרה לפני כעשר שנים  מהעיר שדרות בעקבות המצב הביטחוני ששרר דאז.
רוז לרגע לא מתחרטת על המעבר לחדרה, היא מצאה פה סביבה אוהבת וחמה. כבר מגיל צעיר איפרה רוז להנאתה חברים ובני משפחה עד שהחליטה להפוך את האיפור למקצוע חייה.

רוז בסרייב

רוז מספרת: "תמיד להיות מאפרת זה היה בגדר 'פנטזיה', יש כל כך הרבה מאפרות אז למה דווקא אני? הגעתי לתחום כי החלטתי שאני פשוט רוצה לעסוק במה שאני אוהבת, לקחתי את הסיכון, חסכתי ונרשמתי לבי"ס ירין שחף. יצאתי משם עם תעודות של איפור ערב, כלות, טלוויזיה ואופנה ,זה הדבר הכי טוב שעשיתי ואני גאה בדרך שהובילה אותי למה שאני היום. היום אני מאפרת מקצועית ועוד לא יצאה ממני לקוחה בלי חיוך, זה הסיפוק האמיתי."

בתחילת השנה פתחה רוז ערוץ יוטיוב משלה בו היא מעלה סרטוני הדרכה על איפור, לערוץ כבר קרוב ל-1000 מינויים כשהשלב הבא היא הפקת סדרה בשם "המהפך של רוז" שתתחיל להצטלם בקיץ.

 למטרת הפקת הסדרה גייסה רוז צוות שלם ובו מעצב שיער, סטייליסטית, צלם, עורך, אולפן לצילומים בתוך בית הספר לאיפור ירין שחף, כשרוז בעצמה, תנצח על מלאכת ההנחיה.

רוז מפגינה את כישוריה

שאלנו את רוז, מכל הסרטונים שהעלאת בערוץ שלך, מה הסרטון המיוחד ביותר? לרוז מיד הייתה תשובה ברורה " אני אוהבת את כל הסרטונים, כל סרטון עובר בקרה רצינית אצלי ורק שאני שלמה איתו הוא עולה. אבל ,יש סרטון אחד שאני יכולה לצפות בו אינספור פעמים ואני אצחק כל פעם מחדש. זה הסרטון שהחבר שלי מאפר אותי, אם תרצו סטנדאפ חינם?! אז זה זה! החוויה הייתה מטורפת ובלתי נשכחת והצחוק לא ירד לרגע ואני כל כך גאה בו שהוא זרם איתי, אז אם תרצו לדעת מה קורה שמעבירים את התפקיד לבן זוג פשוט כנסו לסרטון ותצפו".