אחד האנשים המוכרים בחדרה, ומי שהיה דובר העירייה בעבר  ובשנים האחרונות משמש כשדר ופרשן ספורט – רז זהבי, יפתח את הדרך שלו אל גמר תוכנית "הישרדות" כבר מהפרק הראשון שישודר במוצאי השבת (20.5).

על זהבי דיווחנו עוד בחודש ינואר האחרון כשחזר מצילומי התוכנית  בפיליפינים עם מינוס 14 ק"ג אבל עכשיו גם הוא הולך לקבל יותר תשומת לב בעקבות השתתפותו על האי מידי שבוע. 

זהבי חזר מצילומי הישרדות בפיליפינים

רז זהבי בהישרדות (צילום מהטלוויזיה: רשת)

זהבי, בן 45, הוא כאמור עיתונאי ופרשן ערוץ הספורט. "אני בקיא בחומר מליגת העל ועד ליגה ג', אני יחיד סגולה בפן הזה", אמר במשדר ההכנה לעונה בהשרדות. זהבי גם חשף בגילוי לב: "כל הדברים שקורים ב'הישרדות' נוגדים את כל דפוסי החיים שלי. אני אדם שרגיל שעושים בשבילו הכל,  אני מכור לאוכל, לסיגריות, למשפחה. כל הדברים האלה לא יהיו לי- משמע – התרסקות תוך שנייה" (הוא מחייך).

רז זהבי בהישרדות (צילום מהטלוויזיה: רשת)

זהבי מעיד על עצמו כי הוא בחור אסתטי, מה שלא הולך ביחד עם שהות ממושכת על אי בודד. "אני מתגלח כמה פעמים ביום, אני ואסתטיקה זה ביחד", הוא מציין. בנוגע לחיבורים עם יתר המשתתפים בתוכנית אמר: "אני, כשאני אוהב אני יכול למות בשביל בן אדם. אבל- מי שצבוע ושקרן – אפעל בכל הדרכים והאמצעים כדי להביס אותו.

"אני תחרותי מאוד, ניצחון עבורי זה לא הדבר העיקרי – זה הדבר היחידי. רז זהבי יש רק אחד".

"הישרדות" תחל ביום שבת, 20.5, בשעה 21:15 בערוץ 2. מוזמנים לעקוב אחרי מעללותיו של זהבי.