אלינור יזוביצקי (צילם: איתן טל)
-
אלינור יזוביצקי בת 22 משכונת בית אליעזר בחדרה, ביום יום היא סטודנטית לתואר ראשון בהנדסת חומרים וכימיה, אך בימים אלו היא גם מועמדת בתחרות מלכת היופי לשנת 2017. מתנשאת לגובה של 176 ס"מ ותשמח לקבל את תמיכת תושבי העיר בהצבעה עבורה.

השנה, העולות לגמר התחרות יקבעו ע"י המצביעים בבית, כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר ווינט (לחצו כאן) ולהצביע עבור אלינור שלנו. ההצבעה פתוחה עד 6.5 – הזדרזו ושתפו גם את החברים.

אלינור יזוביצקי (צילם: איתן טל)

-
אלינור ילידת חדרה, מתגוררת כאן עם משפחתה המורחבת שלי נמצאת בחדרה. למדה בתיכון חדרה בבית אליעזר במגמות פיסיקה וכימיה 5 יח"ל.

איך הגעת לתחרות מלכות היופי? היה לך ניסיון קודם בדוגמנות?
"התחום הזה תמיד עניין ומשך אותי, גם בתור ילדה תמיד אהבתי להיות על במה, להצטלם ולרקוד. תחרות מלכת היופי מעבירה בעיני משהו שהוא יותר מלהיות דוגמנית או בחורה יפה אלא מישהי שיש לה משהו מעבר. יש לי רק מעט ניסיון בתחום הדוגמנות, הצטלמתי עבור מעצבות צעירות והשתתפתי בכמה תצוגות אופנה".

מה את הכי אוהבת בימי הצילום ?
"את האווירה, ההתרגשות, להכיר אנשים חדשים, אני מרגישה שיוצרים יחד איתי משהו חדש ותמיד מסקרן לראות את התוצאה הסופית".

מה המקום האהוב עלייך בחדרה לבלות?
"הים כמובן, בנוסף אני אוהבת את פארק נחל חדרה גם מאוד".

מה ההורים אומרים על ההשתתפות בתחרות?
"מההתחלה הם התלהבו מאוד אך בו זמנית חששו איך זה ישתלב לי עם הלימודים לתואר, הם פחדו שאחסיר הרבה שיעורים ולא אצליח להשלים את החומר, גם אני חששתי מזה בעצמי, אך בסוף הכל מסתדר, חברות שלי עוזרות לי להשלים ואני לומדת בזמני הפנוי".

מה התוכניות לעתיד?
"לסיים תואר ולהתחיל לעבוד. עוד לא יודעת מה הכוון אני רק בשנה ב' ויש לי עוד שנתיים לפניי, אם אזכה אז אמשיך את התואר במקביל או מקסימום אדחה אותו בשנה, בכל מקרה, תואר יהיה לי ולא רק אחד".

יש לך  תחביבים נוספים?
"אני אוהבת לרקוד, רקדתי 14 שנה בלהקה מחול, הופענו המון ואהבתי את זה, הפסקתי לרקוד רק בעקבות הגיוס לצבא. לפני שנתיים עשיתי רישיון צלילה-2 כוכבים ומאז אני נוסעת לאילת לצלול בחופשים, אני מקווה גם לצלול בחו"ל בקרוב. אני מאוד אוהבת לטייל בארץ, יש לנו נופים עוצרי נשימה גם בצפון וגם בדרום".

זוגיות?
"כן, כבר 5 שנים, הוא גם חדרתי, קצין בקבע בחיל האוויר".

אלינור יזוביצקי (צילם: קובי פליישמן)