חנות "דיל סנטר" לבגדי ים והלבשה תחתונה לנשים באור עקיבא היא אולי לא הכי מפוארת שיש. ממוקמת לה מאחורי קניון אורות, לא במקום מרכזי, אך מספיק מרכזית עבור קהל לקוחותיה ששומר לה אמונים כבר 23 שנה.באי החנות מעידים כי הייחוד שלה הוא המגוון הרחב של הקולקציה, המחירים המפתיעים ומעל הכל השירות המצוין.

בגד ים של גוטקס, דיל סנטר. יח"צ

דיל סנטר הוקמה לפני 23 שנה בחלל באזור התעשייה של אור עקיבא, ותמצאו בה כיום פריטים המתאימים לכל גיל. אודליה, שמנהלת את החנות מאז, החלה למכור בה חזיות, ולאחר מכך נוספו בגדי הים. לאט לאט היא החלה לצבור קהל לקוחות מכל רחבי הארץ, כשהידיעה על החנות שמוכרת את המותגים הידועים ביותר במחירים הטובים ביותר בארץ עשתה לה כנפיים ומשכה אליה לקוחות חדשים המתבססים על המלצות חמות. "אנשים כל הזמן שואלים אותו על מבצעים, אבל האמת היא שהמחירים שלנו הם כאלה שתמיד נדמה שאנחנו במבצע", אומרים בדיל סנטר. "אנחנו חנות המפעל של טריומף וגוטקס, ומותגים מובילים כמו פלפל, טורקיז, Go Under, תחתוני sloggi של טריומף ועוד. אנחנו מחזיקים גם בגד ים של ספידו לנשים השוחות בצורה מקצועית".

בגד ים של המותג טורקיז, דיל סנטר. יח"צ

החנות משתרעת על שתי קומות, שכל אחת מהן כ-200 מטר, ומציגה אזור לכל דורש. בקומה התחתונה תמצאו מחלקה לחיילים ולחיילות לפני גיוס, מחלקה לילדות, מחלקה לנערות, אזור מיוחד למכירת פיג'מות, בייבי דול, גרביים, גרביונים, מחטבים, חלוקים ועוד. "המגוון כאן רחב ומתאים לכל גיל, כל אחת יכולה למצוא את מבוקשה בחנות שלנו. אנחנו יכולים להעיד על לקוחות שבאים מכל הארץ, חלקם מתארגנים ליום קניות, מבלים בקניון ואז באים לקנות בדיל סנטר".

הקומה השנייה היא אזור נפרד למכירת בגדי ים והלבשה תחתונה לנשים, ואליו לא עולה אף גבר. "אנחנו שומרים על הפרטיות של הלקוחות שלנו. כמי שמשרתים רבות מהציבור הדתי אנחנו רוצים שאף אחד לא יפריע להן. הקומה מציגה מגוון רחב, יש כיסאות שאפשר להמתין למי שמודדת וכמובן מראות למי שרוצה לראות כיצד מתיישבים עליה בגדי הים או החזיות".

מגוון מותגי הלבשה תחתונה לנשים, דיל סנטר. יח"צ

ההצלחה של דיל סנטר נחשבת לפנומנלית במונחי השוק כיום. בעוד האינטרנט תופס יותר ויותר מקום בחיי האנשים שמעדיפים לא לצאת מהבית ולרכוש באתרים השונים, בחנות מעידים על התגברות קצב הלקוחות. זה מפתיע במיוחד כשרואים את מצבן של רשתות מובילות שמדווחות על הפסדים בגלל הקנייה און ליין, ואצלנו יש לקוחות קבועים שממשיכים להגיע.

 "יש לנו קהל גדול שחוזר אלינו, וזו הבעת אמון גדולה מצד כל רוכשת", אומרים בחנות. "היום אפשר לרכוש הכל ברשת, אבל כל מי שמכירה ומבינה בתחוםיודעת שחזיות ובגדי ים מחייבים התאמה אישית על גוף האישה, וכשקונים ברשת עלולים לקבל חתול בשק. יש לנו בחנות גם תופרת צמודה שעושה תיקונים עבור נשים שעשו שינויים פלסטיים בגופן, ואנחנו מתאימים להן את בגד הים והחזייה.

מבחינתנו, אין תחליף ליחס אישי, לאנשי מקצוע שמבינים עניין וממליצים מה נכון לרכוש ומה לא נכון. השירות המקצועי שלנו הוא זה ששומר על המוניטין כבר 23 שנה. מי שמעדיף לטוס לקניונים בארצות הברית ולרכוש שם מותגים שהוא יכול לקבל אצלנו, לא חוסך שום דבר".

לקראת הקיץ החל מבצע על בגדי הים, אך בחנות אומרים בחיוך שהם כל השנה במבצע. "בשבועות מתחילים מבצעי ההנחות על בגדי הים בכל המידות, אבל תמיד יש לנו הנחות ומבצעים שווים על הקולקציה של טריומף, טורקיז, פלפל, ספידווגוטקס, ועוד מותגי ידועים".

חנות דיל סנטר הלבשה תחתונה. קופילביץ 9, אור עקיבא.