לפני עשור פתח רפי דוכן טייק אווי קטן באזור התעשייה בחדרה ממנו הגיש שאוורמה לעובדי האזור. הביקוש לטעמים והריחות שעלו מהדוכן החלו לגדול, וכך נפתחה לה בשנת 2010 מסעדת "רפי בצומת" שמגישה מגוון מאכלי בשר טרי ואיכותי.

רפי בצומת, המקום לחובבי הבשר באזור חדרה. יח"צ

רפי, שעובד בתחום המסעדנות כבר מגיל 15, יודע כי לטריות, תיבול נכון ושירות אישי אין תחליף, וכך מסעדת "רפי בצומת" הפכה לשם דבר באזור, והיום פוקדים אותה מכל רחבי השרון בשביל ליהנות ממנות בשר איכותי לצד מגוון עשיר של סלטים ותוספות.

רפי בצומת. יח"צ

בשעות הצהריים ההומות פוקדים את המסעדה אנשים שעובדים באזור, או כאלה שחשקה נפשם במנת בשר טעימה. לקראת שעות הערב האווירה במקום משתנה, משפחות מגיעות ליהנות מארוחות ערב ובשעות המאוחרות יותר קבוצות של בליינים או כאלה שבחרו לחגוג במקום אירועים משמחים, כמו יום הולדת.

מסעדת רפי בצומת. יח"צ

מאז שפתח רפי את המקום, השאוורמה מככבת כמנת הדגל, אותה תוכלו לאכול במקום או לקחת בטייק אווי. לצידה, אפשר למצוא מגוון עשיר של מנות בשר שלא יביישו אף קרניבור מדופלם, כמו קבב כבש, כבד אווז, שיפודי מולרד, צלעות טלה וסטייק אנטריקוט. לצד מנות הבשר תוכלו ליהנות מתוספות כמו חומוס, טחינה, סלטים טריים, צ'יפס או אורז. אם אתם באים עם הילדים, בוודאי תשמחו לגלות כי יש מנות ילדים שכוללות שניצל, פרגית או נקניקיות.

רפי בצומת. יח"צ

רפי בצומת – קומבה 29, אזור התעשייה, חדרה. טלפון: 04-6221005. שעות פתיחה: ראשון-חמישי 11:00-23:00.