עשרות בני נוער לקחו חלק ביום חילופי השלטון, המתקיים בחדרה מדי שנה בשיתוף עיריית חדרה, מחלקת הנוער של העמותה העירונית "פנאי העיר" ומועצת הנוער העירונית.

ראש העיר עם שחף פורטנוי

-

יום חילופי השלטון היה גדוש אירועים ופעילויות, ונועד לאפשר לבני הנוער ללמוד מקרוב את עבודת העירייה וגופי הסמך.

חדוה יחזקאלי עם לונה כץ וצליל בוטביקה

-
בבוקרו של היום תפסו כ-50 בני נוער פעילים, חברי מועצת הנוער, מד"צים, חניכי תנועות הנוער ועוד, את מקומם של נבחרי הציבור ובעלי התפקידים הבכירים בעירייה ובגופי הסמך ולמדו את מהות עבודתם, תחומי האחריות וההשלכות של כל תפקיד על קידום ופיתוח העיר.

בועז ביטון עם אהרון מושונוב

-
בישיבת פתיחה חגיגית שהתקיימה באולם הישיבות של העירייה התקבלו המחליפים הצעירים בברכות על-ידי הבכירים. ראש העיר צביקה גנדלמן בירך את בני הנוער והדגיש כי חדרה התברכה בנוער איכותי ואכפתי. ראש העיר הביע שמחה לקיומו של יום חילופי השלטון, שבמהלכו מעלים בעלי התפקידים ביחד עם בני הנוער רעיונות ויוזמות שנועדו לקדם תחומים הקשורים לבני הנוער בעיר.

אייל עפגין עם מעיין גירשי ושני בן אשר

-
את ראש העיר גנדלמן החליפה יו"ר מועצת התלמידים והנוער העירוני שחף פורטנוי, אשר  הודתה בממלכתיות לכל בעלי התפקידים שפינו את היום בשביל בני הנוער. פורטנוי הדגישה את החשיבות של הידוק הקשר ושיתוף הפעולה לגישור בין שני העולמות, עולם המבוגרים ועולם בני הנוער, לעשייה משותפת.

משה ביטון עם מישל קרצ'ון ודניאל גירון

-
את מ"מ ראש העיר עו"ד טל אליהו החליפו רותם אברהם ושני פדלון; סגנית ראש העיר חדווה יחזקאלי החליפו צליל בוטביקה ולונה כץ; את סגן ראש רומן גישר החליפו אביאל מיזה והדר מתנה; את המשנה לראש העיר בועז ביטון החליף אהרון מושונוב; את מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון החליפו אורי תירם ואלון סקאג'יו; את הסמנכ"ל משה ביטון החליפו מישל קרצ'ון ודניאל גירון; ואת עוזר ראש העיר גיורא שחר החליפה חן שחר; את מנכ"ל עמותת "פנאי העיר" אייל עפגין החליפו שני בן-אשר ומעיין גירושי; את מנכ"ל תאגיד "מי חדרה, שי פרץ החליף אוראל אהרונסי. כמו כן שובצו בני נוער בכל אגפי העירייה, בעמותות ובגופי הסמך.

יעקב זיגדון עם אלון סקאג'יו ואורי תירם

-
במהלך היום היו השתתפו בעלי התפקידים הצעירים בישיבות עבודה, סייעו בתהליכי קבלת החלטות ועמדו מקרוב על אופי  העבודה העירונית.

טל אליהו עם רותם אברהם ושני פדלון

-
בשעות הצהריים יצאו לסיור בהדרכת ראש העיר, בליווי הסברים מקצועיים של מהנדס העיר, שנועד להכרת העיר והצגת פרויקטים מובילים המוקמים בה.

רומן גישר עם אביאל מיזה והדר מתנה

-
לאחר פעילות משותפת וארוחה בפארק נחל חדרה הסתיים היום בשיחת סיכום, אשר במסגרתה הביעו המשתתפים שביעות רצון הדדית מהיחס הרציני לנושאים שנועדו לקדם צעירים ובני נוער בעיר.

ראש העיר עם בני הנוער בפארק הנחל

-