מכבי איבצ'ר חדרה התכוננה בקוצר לשבועיים הקרובים בהם תשחק בגמר גביע האיגוד מול מכבי שהם מהמחוז הדרומי. המשחק ראשון יתקיים הערב (ראשון) בשעה 20:00 באולם תיכון חדרה. הגומלין ביום רביעי (27/3) בשהם. 

ילדי מחלקת הנוער צפויים לעודד את הקבוצה מהיציעים, וכמובן קהל חדרתי שצפוי להגיע. 

ניב רבי, מאמן מכבי חדרה | צילום: מכבי חדרה בכדורסל

"יחסי הכוחות יחסית שווים שוהם קבוצה צעירה שמשחקת יחסית מהר", אמר המאמן ניב רבי לקראת המשחק הערב. "לנו יש את היתרון של הניסיון מי שתשמור על קור רוח ותהיה יציבה תזכה. יש התרגשות גדולה. המון שנים קבוצת הבוגרים לא הגיעה לגמר ויש אווירה מיוחדת סביב המשחק אני יודע שהשחקנים שלי יקחו את ההתרגשות למקום טוב".

רבי מוסיף: "תמיד עדיף שהמשחק השני יהיה בבית אבל אני מקווה שיגיע קהל לדחוף אותנוצגם במשחק השני בהזדמנות זו רוצה להגיד תודה להנהלה ולראש העיר צביקה גנדלמן שדאגו לאוטובוסים בשביל האוהדים".

מה סוד ההצלחה שלכם?

"ההתאמות שהמאמנים יעשו בכל משחק ואיך השחקנים יעמדו בלחץ השחקנים שלי יודעים את העבודה ואני בטוח שיגיעו מפוקסים ומוכנים. אין השפעה בכלל נהפוכו כולנו רוצים לזכות בתואר העונה המון שנים לא זכו פה בתואר חוץ מזה הליגה לא הסתיימה יש עוד 3 מחזורים לסיום ואנחנו משחקים טוב בסיבוב השני ומנצחים לא יודע אם אפשר לקרוא לזה חוסר הצלחה לאור הדברים שקרו כמו פציעות וכדומה".

רבי חותם: "זכייה בגביע תהיה מתוקה תמיד זכייה בתואר משכיחה הכל שוב לא חושב שצריך להגיד חוסר הצלחה בליגה. קורא לאוהדים שלנו לבוא לעודד ,להנות ולעשות שמח לעיר שלנו כי יש פה ספורט והגענו למעמד ששנים לא הגיעו יאאלה מכבי".