הפועל חדרה תצטרך להמשיך את העונה ללא אחד השחקנים הבולטים שלה העונה, הקשר הצעיר (20) מוחמד אבו פאני שהגיע רק בתחילת העונה. מצב זה מעצים את השינוי הרב שעוברת הקבוצה בשבועיים האחרונים בו שלושה משחקני הקישור הבולטים שלה עזבו. פולמיין לבית"ר ירושלים, טאפוקו להפועל באר שבע ועתה אבו פאני למכבי חיפה.

ב25 ליוני 2018  הודיעה הפועל חדרה החתמתו של קשר מכבי חיפה, מוחמד אבו פאני, בן 20, ששיחק בעונה הקודמת בהפועל רמת גן. אבו פאני לא בתוכניות של הצוות הניהולי הקודם של מכבי חיפה ולכן הושאל לחדרה, מצד שני, חוזי ההשאלה של מכבי חיפה שונים מחוזי ההשאלה המקובלים והנפוצים מול שאר הקבוצות ולמכבי חיפה יש את הזכות לקרוא לשחקן חזרה לקבוצה עד ה25 לינואר.

אבו פאני במדי מכבי חיפה. חוזר לירוקים | צילום: דוברות מכבי חיפה

מאמנה החדש של מכבי חיפה מרקו בלבול, לא היה אדיש להצלחתו של אבו פאני בחדרה והחליט במהלך מפתיע, במיוחד עבור חדרה, להחזירו חזרה אל מכבי חיפה. בהודעה שהוציא מועדון מכבי חיפה נכתב: "לפי החלטת המאמן מרקו בלבול, שחקן הבית, מוחמד אבו פאני (20), יחזור מההשאלה בהפועל חדרה ויעמוד לרשות מכבי חיפה לאחר מחזור המשחקים הקרוב. הודעה נמסרה לאנשי חדרה.

"הקשר, שחקן הנבחרת הצעירה, הושאל בשנה שעברה להפועל רמת גן מהליגה הלאומית, והשנה הושאל לחדרה שם כבש שער ובישל אחד נוסף. על פי ההסכם עם הפועל חדרה, למכבי חיפה הייתה האופציה להחזיר אותו כבר בחודש ינואר. מוחמד אבו פאני אמר לאתר הרשמי: "אני שמח לחזור למועדון שגדלתי בו. זו הייתה השאיפה שלי. אני מודה להפועל חדרה על התקופה היפה שם, המקום הזה תמיד יהיה בליבי. אני חוזר הביתה ואעשה הכל להצלחת המועדון".