לאחר חודשים של מתח ואי ודאות, בעקבות בקשת רשם העמותות להוריד 9 נקודות ממאזנה של הפועל חדרה ואף להביא לפירוק הקבוצה.

הגיע אתמול שלב ההכרעה בבית המשפט. לאחר דיון ארוך של כמעט כעשר שעות יצאה הבשורה שראשי הפועל חדרה ואלפי אוהדיה חיכו לה- יש הסכם, אין הורדת נקודות ואין פירוק. הקבוצה יכולה להמשיך להתמודד בליגת העל, כפי שעשתה עד עכשיו בהצלחה מפתיעה ומרשימה.

אורן גולן, יעבור לתפקיד יועץ בכיר | צילום: איתמר רותם

לאחר הדיון הארוך ובעידודו של השופט סוקול, שדחף לכיוון הסכם פשרה הוחלט שימונה משקיף מטעם רשם העמותות עד להקמת הנהלה חדשה. אורן גולן, יושב ראש הקבוצה, ישאר בתפקידו עד הקמת ועדת איתור. בועדת האיתור ישבו נציגים תושבי חדרה, אוהדים, אנשים המקורבים למועדון, ראש העירייה או נציג מטעמו ויחליטו על החברים החדשים לעמותה שתנהל את הקבוצה, רק אז יעזוב גולן את תפקידו כיושב ראש העמותה והקבוצה ויעבור לתפקיד יועץ בכיר הממונה על הצד המקצועי בקבוצה.

ב31 לינואר יהיה דיון חשוב נוסף עבור הפועל חדרה וזה בנוגע למילוני השקלים מהטוטו והעירייה המגיעים לקבוצה והוקפאו עד שמצבה של העמותה המנהלת את הקבוצה יתברר.

הקפטן, היו"ר, המאמן והמנהל | צילום: איתמר רותם

בתום הדיון אמר גולן: "אני מאושר על ההחלטה. לאורך כל הדרך טענתי שלא יהיה פירוק והפועל חדרה לא תיפגע ואני שמח שהתחזיות שלי התממשו. לא הייתה שום עילה לפירוק כפי שקבע גם השופט. אני שמח גם שברשם העמותות שיתפו פעולה והבינו שבסוף יש פה אנשים שעושים עבודת קודש וצריך לשמר אותם. זהו יום גדול מאוד להפועל חדרה.

"יום חג למועדון ולעיר כולה. תודה רבה לראש העיר צביקה גנדלמן, שעמד לצידנו לכל אורך הדרך והוכיח שוב שהוא אוהב את המועדון והקבוצה. אני מודה לו באופן אישי בשמי ובשם העיר חדרה והאוהדים. תודה גדולה לעורכי הדין עמירם בוגט, שולי וייס, אבנר כהן, שרון שרוני ואלעד אפערי, שהאמינו לכל אורך הדרך. עכשיו נשאר לנו להתרכז בהצלחה העצומה שלנו. הפנים שלנו לסכנין בשבת, אני קורא לכולם לבוא לעודד".