מאמן הפועל חדרה, ניסו אביטן, דיבר הבוקר (2.11) לקראת המשחק במושבה מול בני יהודה ביום ראשון.

"ההכנות רגילות כמו לכל משחק. יש לנו מספר שחקנים בספק מבחינה בריאותית ואני מקווה שהם יתאוששו. אנחנו פוגשים את הקבוצה שנמצאת אולי בכושר הכי טוב בליגה ובמומנטום מצוין. צפוי לנו משחק קשה מאוד ואני מקווה שנחזור עם תוצאה טובה.

ניסו אביטן (צילום: שלומי גבאי, דוברות הפועל חדרה)

על חשיבות הניצחון האחרון מול אשדוד, שהגיע לאחר התבוסה למכבי תל אביב אמר המאמן: "הניצחון נגד אשדוד היה חשוב מאוד. היתה לנו מטרה לעשות הכל כדי לא לחבר הפסד להפסד ולהיכנס למומנטום שלילי אחרי פתיחת העונה הטובה שלנו. אני מאוד שמח שידענו גם לחזור ולנצח - בטח ובטח שמדובר בניצחון טוב מבחינת הכדורגל וגם מבחינת הדרמה, מה שממש שימח את הקהל שלנו.

על המפגש מול יוסי אבוקסיס: "מולי ניצב אחד המאמנים הטובים בישראל. אני מאוד מעריך ומכבד אותו וכל קבוצה שלו היא בהחלט קבוצה איכותית ואגוז קשה לפיצוח".

המגן דיאא לבאבידי הוסיף: "אנחנו ממשיכים ליהנות מכל רגע בעונה הזו. אנחנו עובדים קשה מאוד כדי שהתוצאות יהיו כמו שהן, וזה לא פשוט. כל משחק הוא קשה מאוד, בטח ובטח נגד קבוצה כמו בני יהודה, שנמצאת במומנטום מצוין ומציגה כדורגל טוב עם המון שערים. ננסה לשחק את המשחק שלנו ולחזור מהמושבה עם נקודות". בתמונה: ניסו אביטן. צילום: דוברות הפועל חדרה