צילום: דרופ פרודקשן

מותג בריכות הגלישה הבינלאומי citywave יזם תחרות גלישה עולמית בשם
CITYWAVE PRO WORLD TOUR 2019 שתתקיים ב-8 בריכות גלישה של המותג ברחבי העולם.  בשבוע שעבר, חול המועד פסח יצא לדרך הסבב הראשון של התחרות בבריכת הגלישה שבמתחם מול החוף וילג' שבחדרה (היחידה בישראל).

בתחרות השתתפו 40 גולשים מתוכם 8 נשים ו20 ילדים וילדות מתחת לגיל 16 והפרס בסך 10,000 יורו חולק בין כל הזוכים.

צילום: דרופ פרודקשן

מי שזכה במקום הראשון הוא לנארד ויינהולד בן ה17 מגרמניה, שהגיע במיוחד כדי להתחרות במתחם מול החוף וילג' שבחדרה וזכה בפרס כספי על סך 1600 יורו. בסוף התחרות העולמית ובסיום כל הסבבים בין כל הערים בעולם, הגולשים שיצברו את מספר הנקודות הגבוה ביותר ישתתפו בתחרות ראווה ובאירוע שיתקיימו בבריכת citywave בטוקיו במקביל לאולימפיאדה ב- 2020.

בריכת גלישת הגלים מבית חברת citywave הגרמנית מאפשרת גלישה במשך כל השנה.. בעולם קיימות עשר בריכות מבית citywave כאשר הבריכה בישראל הינה הבריכה הגדולה ביותר (10/20 מטר). הבריכה מיועדת למתחילים, לחובבי גלישה ולגולשים מקצועיים.

צילום: דרופ פרודקשן

בריכת הגלישה מבית CITYWAVE מעניקה את הגל המושלם האינסופי המכיל מים מהקרקעית לפני השטח. טכנולוגיית ה'מים עמוקים' הייחודית של CITYWAVE מאפשרת גל בגובה של עד 1.8 מטר עם לחץ מקסימלי. תנאים אלו מבטיחים חווית גלישה יציבה, בטוחה ומבוקרת (הקירות הצדדיים ורשתות הזרימה האחוריים רכים). ניתן לשנות את כמות המים והנפח שלהם על מנת להתאימם לכל רמת מיומנות ולכל משתמש. בין אם מתחילים, מתקדמים או מקצוענים, המערכת קלה להתאמה ותוך מספר שניות ניתן להחליף את ההגדרות כדי להתאים לכל מצב: גל קטן עם פחות לחץ ופחות מים למתחילים ( ומוט להיעזר בו בגלישה בפעמים הראשונות)  לעומת גל גבוה יותר, עם לחץ מירבי וכמות מים גדולה למקצוענים.

בזכות מערכת ה'מים עמוקים', יכולה הבריכה להעניק תנאים דומים לים. לכן היא מאפשרת שימוש בגלשן  רגיל עם סנפירים. בבריכה ניתן לגלוש עד שנים עשר גולשים במקצה שאורך 45 דקות והיא מתאימה מגיל 8 מגובה 1.1 ומעלה וידע בסיסי בשחייה.

צילום: דרופ פרודקשן