לאחר פתיחת העונה המאכזבת של קבוצת הבוגרים המשחקת בליגה הארצית, יצאה הקבוצה לפגרה בת שבועיים.

במועדון מנסים בכל דרך להחזיר את הקבוצה למקום אליו כיוונו בתחילת העונה וניצלו את השבוע החופשי לנסיעה לפתח תקווה למשחק אימון מול הקבוצה המקומית המשחקת במחוז הדרומי.

אחת המטרות היא להחזיר לכושר משחק את שחקנה, שי קליינמינץ, שחוזר לאחר פציעה שהשאירה אותו בחוץ לחודשיים.

צילום: דוברות מכבי חדרה

המשחק כמו שבדרך כלל משחקי אימון מתאפיינים, התחיל כאשר 2 הקבוצות מתרכזות בעיקר בהתקפה כאשר ההגנה לא קיימת בשתי הקבוצות והרבע הראשון מסתיים בתוצאה 20:22 לחדרה.

ברבע השני שחקני פתח תקווה היו הראשונים שהעלו את רמת ההגנה שלהם, מה שאיפשר להם לקחת שליטה על המשחק ולהפוך את התוצאה, ובסיום החצי הראשון 41:38 למארחים.

בתחילת הרבע השלישי חדרה עלו אגרסיביים יותר, שיחקו בהגנה בנחישות, כמו שמצופה מהקבוצה ושוב הצליחו לעלות ליתרון בסיום הרבע, שהסתיים בתוצאה 58:57.

ברבע האחרון המשחק הצמוד המשיך עד לשניות הסיום, כאשר 2 קליעות עונשין של הרכש הטרי, אדיר הרוש, מעלות את חדרה ליתרון נקודה, 78:77, כאשר שחקני פתח תקווה לא מצליחים לקלוע בשניות הסיום והחדרתים חוזרים לחדרה עם נצחון מוראלי חשוב, שבמועדון מקווים שישפר את בטחונם של השחקנים לקראת המשחק הביתי החשוב ביום ראשון מול עמק חפר.

 קלעים: דן שפי 19, אדיר הרוש 13, שי קליינמנץ 12 (חזר אחרי היעדרות של חודשיים) הראל קרני 8, מתן לבנטר 8, מושון יעקוסי 7, אלעד קנפו 6, טל יזרעאלי 4. ליאור קוויק שיחק ולא קלע.

מחלקת הנוער

נוער ארצית של המאמן רמון וולפסון ועוזרו לירון נויימן, ממשיכים במסע הגביע שלהם לרבע הגמר לאחר ניצחון ברעננה 73:49.

קבוצת נערים א' ארצית אף היא של רמון ועוזרו דן ויינברג, מביסה את מכבי חיפה 88:42 במסגרת הליגה ואת פתח תקווה 60:27 במשחקי גביע האיגוד ועולה לרבע גמר.