זלקה הקפטן חולם על גביע | צילום: איתמר רותם

ביום רביעי הקרוב (6.2) יערך משחק רבע הגמר גביע המדינה, בו תשחק הפועל חדרה כנגד הקבוצה המפתיעה העומדת בראש הטבלה של ליגה א' דרום - מועדון ספורט כפר קאסם.

המשחק ייערך במגרשה הביתי של כפר קאסם, שנמצא בתוך הכפר ומכיוון שמגרשה הנוכחי של הקבוצה לא נועד לארח קבוצות מליגות בכירות ואין בו תאורה, אז באופן חריג נקבעה שעת המשחק ל13 בצהריים. בנוסף לכך, אישרה המשטרה רק כ500 כרטיסים למכירה למשחק, שעל פי החוק צריכה כפר קאסם להעביר להפועל חדרה רק כ10 אחוז מסך הכרטיסים - משמע - 50 כרטיסים בלבד.

בעקבות הנסיבות הללו, יצאה היום  הנהלת הפועל חדרה בהודעה חריגה : "אוהדים יקרים, לצערנו במשחק הראשון ברבע גמר הגביע ביום רביעי בכפר קאסם, לא נוכל להיעזר בכם. על פי החוק, כפר קאסם רשאית להעביר אלינו 10 אחוז מסך הכרטיסים שהמשטרה אישרה למכירה, ומדובר בפחות מ-50 כרטיסים בסך הכל.

אוהדי חדרה. אל תבואו | צילום: דותן סימון

"לכן לא יימכרו כרטיסים כלל לאוהדי חדרה למשחק הזה, והכרטיסים יהיו אך ורק לטובת המשפחות של השחקנים והצוות. אם יישארו כרטיסים, הם יינתנו לחברי ארגון האוהדים, הגוש המעודד הקבוע. כמובן שיש גם משחק גומלין שיכול להביא אותנו לחצי גמר היסטורי, ושם נקווה לראות את כולם! חשוב: על פי הנחיות המשטרה, אוהדי חדרה שיגיעו לאזור המגרש בכפר קאסם בלי כרטיסים, לא יורשו להתקרב ויצטרכו לחזור הביתה. לכן, מנעו מכם כאבי ראש מיותרים ואל תגיעו כלל לאזור!".

יש לציין, שהשנה ברבע הגמר יהיו שני משחקים, וב-27 בפברואר, יום רביעי, בשעה 19, ישוחק משחק הגומלין במגרשה הביתי של הפועל חדרה בנתניה ולשם, כבר כל האוהדים יקראו להגיע.