הוקרה לותיקי חדרה  |צילום: שלומי גבאי, דוברות הפועל חדרה

אופוריה גדולה בהפועל חדרה לאחר הניצחון (ג') על הפועל חיפה במשחק הבית – 0:2 משערים של לוסיו ואבוזייד תוך 4 דקות ממש על הפיפס של המשחק.

השחקנים חגגו ארוכות עם כ-2,000 אוהדים שהגיעו למשחק. במחצית ערכה חדרה טקס הוקרה יפה לשחקני העבר שלה- מעל 30 שחקנים, שהגיעו לקבל את הכבוד. מי שהעניק להם את המנויים היו  מנכ"ל המועדון אלי דגני ויקיר שוורץ, בנו של שולם שוורץ ז"ל, שחקן העבר האגדי של הקבוצה.

"אין עתיד ללא עבר ואתמול שמחנו להוקיר חלק משחקני העבר של המועדון ולהעניק להם מנויים למשחקי הקבוצה", אמרו במועדון. "חשוב לנו לשמר את המורשת של המועדון ולהנציח את ההיסטוריה".

בין מי שקיבלו את ההוקרה היו אבי ארגז ויואל שוהם. תודה רבה על  הכבוד וההוקרה לשחקני העבר של המועדון. היה טקס מאד מרגש", אמר ארגז.

"זה היה מפגש מרגש ושמח שהעלה זיכרונות יפים משנים רחוקות...", ציין שוהם. "זה השתלב עם ניצחון מתוק של הדור הצעיר שמגלה ניצוצות של כישרונות. מילה טובה לכל המועדון, הצוות והמאמן".

עומסים בקופות. אוהדי חדרה לפני המשחק | צילום: לירן טטרו

נקודה פחות טובה מהמשחק אתמול תיזכר עוד בטרם החל. בקופות האיצטדיון בנתניה החלו להידחס כמות גדולה של אוהדים לקראת שריקת הפתיחה, וכאשר הקופאים והקופאיות לא עמדו בעומס, המשחק כבר החל כשאוהדים רבים מפספסים דקות רבות מפתיחת המשחק.

מהמועדון מסרו בתגובה כי "נבדוק את הנושא ונסיק מסקנות. מה שצריך לתקן נתקן במשחקים הבאים".