חגיגה גדולה בהפועל חדרה: הקבוצה הצנועה, שהרבה מנבאים לה ירידת ליגה, הגיעה אתמול לאיצטדיון טדי בירושלים וחגגה ניצחון מדהים - 0:1 על בית"ר ירושלים.

השחקנים, המאמן והאוהדים חגגו ארוכות בסיום והרשתות החברתיות התמלאו בהודעות שמחה. חדרה הביאה הרבה גאווה עירונית. 

המאמן המנצח, ניסו אביטן אמר לאחר המשחק: "הפועל חדרה רגילה לעשות דברים הזויים. נישאר עם הרגליים על הקרקע, אחרי שני מחזורים זה לא רציני. נצא לחג הזה מרוצים מאוד".

חלק מרגש מאוד במשחק היה כאשר המאמן אביטן הלך אל האוהד והמנחה יגאל רובין והקדיש לו את הניצחון. כזכור, אישתו של רובין, מירב ז"ל, נפטרה לפני למעלה מחודש וכל הקבוצה תמכה וחיזקה אותו.
.

ניסו אביטן ויגאל רובין | צילום: שלומי גבאי דוברות הפועל חדרה

הירושלמים לא נראו טוב מול העולה החדשה ואם הם רוצים להוציא משהו מהעונה הזו הם יצטרכו לנצל היטב את הזמן שעוד נותר עד לסיום חלון ההעברות ב-17 בספטמבר. אפונסו טיירה שהגיע מעירוני קריית שמונה איבד לא מעט כדורים, אור זהבי לא הצליח לעמוד בקצב של פרדי פלומן ולעידן ורד שעוד ניסה לא ממש היה עם מי לשתף פעולה.

חדרה מצידה הראתה שהניצחון 1:2 על הפועל ת"א בשבוע שעבר ממש לא היה מקרי. החבורה של ניסו אביטן לא נבהלה מטדי והייתה עדיפה על המארחת במרבית שלבי המשחק. נראה גם שחדרה פגעה עם הזרים. השילוב של פלומן עם לוסיו מרניאו הוביל לשער הניצחון, אחרי שהברזילאי סידר כדור מדויק לראש של הצרפתי (55), ומי שעוד ראוי לציון הוא הבלם, דוד מתאוס, שהנהיג את הגנת חדרה עם משחק מצוין.