חדרה חוגגת ניצחון על הפועל ת"א | צילום: ראובן שוורץ

"הספידו אותנו, אמרו שאנחנו היורדת הבטוחה, הוכחנו לכולם שהפועל חדרה תסתכל לכל קבוצה בעיניים ולא תרים דגל לבן", אמר שחקן בהפועל חדרה שחגג את הניצחון הגדול אמש (שבת, 26.8) על הפועל תל אביב, הראשון של הקבוצה בליגת העל מזה 39 שנים.

חדרה הרגישה בנוח גם באצטדיון הביתי החדש שלה בנתניה ועלתה ליתרון משער של מוחמד אבו פאני, שגם התכבד לכבוש את השער הראשון של העונה בליגת העל (21). החבורה של קובי רפואה הצליחה לצאת מההלם וקצת לפני סיום המחצית הצליח עומר דמארי להשוות את התוצאה, אחרי בישול נפלא של רמזי ספורי, שעבר שני שחקנים והשאיר את הקפטן האדום פנוי (42). 

חדרה אמנם לא שמרה על קצב אחיד, אבל לפרקים הציגה כדורגל קצבי בראשות אבו פאני והרכש החדש פרדי פלומן. בסוף זה גם השתלם לה כאשר שילוב בין שני המחליפים חסן אבו זייד ואסי גומה הוביל לשער הניצחון אותו הבקיע האחרון (88).

הבלם ירין פרץ אמר בסיום: "אנחנו מקווים שנמשיך להפתיע, נמשיך לעבוד קשה ונישאר עם הרגליים על הקרקע. אסור לנו להסתנוור מהניצחון, ההמשכיות חשובה".

המאמן ניסו אביטן חגג עם השחקנים את הניצחון אבל הבהיר להם שצריך לרדת לקרקע כי מצפה להם בשבוע הבא משחק קשה מאוד בית"ר ירושלים בטדי.