האימון המסכם של הפועל חדרה (צילום: שלומי גבאי, הפועל חדרה)

הפועל חדרה ערכה הערב (20.5) אלה את האימון המסכם לקראת המשחק מחר בנצרת עילית (19:00), שעשוי להעניק לה את הכרטיס לליגת העל.

לאימון הגיעו כ-150 אוהדים שזרקו רימון עשן והטריפו את השחקנים.
בהנהלת הקבוצה מדגישים כי בהוראת משטרת נצרת עילית הקופות לא ייפתחו מחר ומבקשים מהאוהדים לקנות הערב או מחר בבוקר את מעט הכרטיסים שעוד נותרו מתוך ה 2000 שהוצאו למכירה.

מאמן הפועל חדרה-גבעת אולגה, ניסו אביטן, דיבר במסיבת העיתונאים שערכה הקבוצה לקראת המשחק. "למעט מנשה זלקה שהוא מורחק, כל השחקנים שלנו כשירים ומוכנים, המציאות הכתיבה שכל העונה הזאת תתנקז למשחק אחד וברגע שיש משחק כזה גורלי", ציין.

"אי אפשר להגיד שאין לחץ ואין מתח, בוודאי שיש אבל אני באף שלב של העונה לא ישן הכי טוב, זה התפקיד והמקצוע שלי ואני חי בשביל הרגעים האלו ואני מאושר. אנחנו יודעים שעשינו עבודה טובה לאורך כל העונה ואנחנו נצטרף להוכיח זאת במשחק, יש לנו תמיכה מלאה מהעיר חדרה, ואני מקבל כל כך הרבה הערכה ותמיכה מחדרה ובאר שבע ואנחנו נעשה כל מה שאנחנו יכולים כדי לא לאכזב אותם".

האימון המסכם של הפועל חדרה (צילום: שלומי גבאי, הפועל חדרה)

סמיר באירקטוביץ אמר: "אני מרגיש טוב, כי אני מאמין בקבוצה הזאת, נמשיך כמו שעשינו בכל העונה, ניתן 100 במשחק". 

איילון ירושלמי: "בתחילת העונה רצינו רק לעבור את העונה ולהישאר בליגה, פתאום, פליאוף עליון ושנותנים לך משהו, תיקח, יש לנו הזדמנות לעשות פה משהו היסטורי". 

האימון המסכם של הפועל חדרה (צילום: שלומי גבאי, הפועל חדרה)

אוהד קדוסי: "מי שלא מתרגש מהדבר הזה, עדיף לו שלא ישחק כדורגל, זה רגע שכולם מצפים לו, למתח הזה שקובע ואין ספק שיש טיפה לחץ, אבל זה לחץ חיובי שכל שחקן ומאמן בליגה הזו היה מוכן לשלם כדי להיות במצבנו". 

אלי דגני , מנכ"ל הקבוצה: "קנינו מראש, כ-2000 כרטיסים, 1500 בוגרים ו500 ילדים, אנחנו מוכרים אותם עד הרגע האחרון באצטדיון העירוני, כולם מוזמנים לבוא למגרש בחדרה ולקנות. אנחנו מוכרים בלי שקל רווח, כ50 ₪ לבוגר ול30 לילד, חשוב לציין  שאי אפשר יהיה לקנות כרטיסים במרגש בנצרת עילית, הקופות שם לא יפתחו".