אליאס זאנה, בן 26 שחקן הפועל חדרה,  גדל בחדרה ומילדות הצטרף לקבוצת הילדים של הפועל חדרה, בגיל 14 עבר למכבי נתניה, לנערים לנוער ומשם לבוגרים בליגת העל.

 הוא נפצע בגיל 21 באמצע העונה, פציעה בגב שלקח לו חצי שנה להשתקם ממנה. אחרי הפציעה  חזר להפועל חדרה, במהלך התקופה של החזרה לכושר משחק הוא הושאל לקבוצת דליית את כרמל  ומג'דל כרום, אבל השנה  הוא כולו של הפועל חדרה.

אליאס משחק בתפקיד קשר ולעיתים גם מגן. את הכדורגל הוא מחלק עם עבודתו בבית חולים הלל יפה שם עובד במשמרות במטבח וגר במרחק הליכה בשכונת וויצמן יחד בדירה שהשכיר יחד עם חברתו.

"אין לי הרבה זמן פנוי, אני מגיע הביתה עייף, אני פותח ערוך הספורט ורואה כדורגל, אין לי כל כך זמן לתחביבים אחרים"  הקבוצה האהובה עליו בעולם היא ברצלונה, הוא לא ישכח את המשחק מול צלסי שבו אינייסטה הבקיע לקראת הסוף, והמשחק שהוא הכי זוכר בתור שחקן, זה משחק מלפני 7 שנים שהיה בנוער מכבי נתניה הם ניצחו את הפועל תל אביב 2:0

"הרגשתי במשחק הזה, שאני עושה  מה שאני רוצה, הכל היה בשליטה שלי"   ועוד בהפסקה, מאמני הבוגרים של הפועל ת"א, יוסי אבוקסיס ואלי גוטמן החמיאו לו באופן אישי ממש ליד חדר הלבשה.

אחרי המשחק של השבת, מתחילה  פגרה של 3 שבועות בליגה, שבה מתכנן אליאס לקפוץ לחו"ל לכמה ימים להשתחרר ולנפוש כי בכל זאת , היום ה30.12 ולאליאס יש גם יום הולדת – אז תגידו מזל טוב.