אורן גולן (45) שכבר כמעט שנה וחצי עומד בראש עמותת הניהול של הפועל חדרה "המטרה שלנו בעלייה לליגה הלאומית זה לקדם ולהאיץ את בניית האצטדיון בצפון מזרח העיר" מצהיר אורן, אך גם במצב האופטימלי לבנות אצטדיון לוקח לפחות 3 שנים, אך עדיף מאוחר עם סיבה טובה ומוצדקת מאשר לעולם לא.

באוגוסט 2015 ממש לפני פתיחת העונה, אחרי לחץ של ראש העיר צביקה גנדלמן וניהול משא ומתן ארוך, הפועל גבעת אולגה התאחדה עם הפועל חדרה וזאת על מנת שהעירייה תוכל לתמוך כספית   בקבוצה אחת בעיר ולקדם אותה במקום בשתי קבוצות.  במקביל עזב את הפועל חדרה אחרי 20 שנות ניהול, היושב ראש יואב אלקובי וזכויות הניהול עברו לעמותת ניהול שבראשה עומד אורן גולן.אורן גולן עושה רבות למען קידום לקדם בניית האצטדיון בצפון מזרח העיר (צילום: אישי)

אורן גולן, נולד בעיר הכי דרומית במדינה- באילת,  בגיל 12 עבר יחד עם משפחתו לחדרה, הצטרף למכבי חדרה, שבהמשך התרסקה ומשם עבר להפועל חדרה שבה שיחק מספר עונות גם בבוגרים. כשעזב את תחום הכדורגל פנה לתחום עסקי הנדל"ן, עזב את חדרה למושב גן שומרון הסמוך לעיר, אך לא לגמרי עזב את הקבוצה, המשיך לתרום לה, והיה גם יו"ר קבוצת הוותיקים.

בעמותת הניהול החדשה  גם חברים נוספים ביניהם משה סגל, זוהר אריה, אבי בנבנישתי, יעקב רוקח, יעקב ולטור ועוד בעלי תפקידים העובדים בשביל הקבוצה.
אורן מבהיר "אני חייב לציין שאני לא שם לבד, חוץ מצוות ההנהלה, יש מאמנים, עוזרי מאמנים, יש מעסה, יש צוות שלם שעובד עבור הקבוצה, יש לנו 600 ילדים החל מגיל 3-4 מתחילים לשחק בקבוצות הילדים, ובהמשך בנוער עד הבוגרים, הכל מפוזר על ארבעה מגרשים שיש ברחבי העיר ,  אנחנו מתנהלים ושואפים להתנהל כקבוצה מקצוענית".

אורן מספר שמטרת הקבוצה בעונה הנוכחית היא לסיים במקום שבו היא נמצאת כרגע, במקום הראשון בליגה א' ולעלות לליגה הלאומית, הטראומה הספורטיבית מהעונה הקודמת בה סיימו במקום השני, עלו לפליאוף על המאבק לליגה הלאומית והפסידו משחק מכריע בפנדלים עדיין מהדהד . מהמקום הראשון עולים אוטומטית ולשם הקבוצה מכוונת. גם  בקבוצות הילדים והנוער מכוונים להעלות ליגות, שהקבוצות כיום נמצאות בצמרות הליגות שלהם, וקבוצות הילדים שנולדו  ב2006-5-4 כבר משחקות בליגות הבכירות לגילם .

אורן מודע לכך שבמידה והקבוצה הבוגרת תעלה ליגה, התקציב ותמיכת העירייה יהיו חייבים לגדול באופן משמעותי על מנת לשרוד, תקציב המינימום בליגה הלאומית רק מתחיל ב 2 מיליון ₪, שקבוצה בליגה הלאומית המחזיקה שחקנים זרים – התקציבים יכולים לנוע ב6-7 מיליון ₪.  גם  האצטדיון הנוכחי לא יספיק ולא יאושר לליגה הלאומית, והקבוצה תאלץ לנדוד דרומה למגרש החדש של מכבי נתניה שהעלות לשימוש בו נעה בסביבות החצי מיליון שקל לעונה .