ניסו אביטן (צילום: שלומי גבאי, דוברות הפועל חדרה)

הפועל חדרה הודיעה הבוקר (8.2) כי המאמן ניסו אביטן והקשר עלי חטיב סיכמו לעונה נוספת במועדון.

אביטן, בן 47, שהצטרף לקבוצה במחזור השלישי העונה, מוביל אותה לעונה מצוינת עד כה ולחלק העליון של הטבלה, תוך שהיא כובשת 33 שערים - המאזן השני בטיבו בליגה אחרי הפועל כפר סבא.

אביטן אמר: "אני מאושר להמשיך בחדרה. תודה לאורן גולן ולכל השותפים שלי לדרך, זה הרבה בזכותם. אי מאוד אוהב את האנשים ואת החיים בחדרה ומקווה להמשיך להצעיד את המועדון שלנו קדימה".

חטיב, בן 29, הגיע בקיץ לחדרה ומהר מאוד הפך למנהיג של הקבוצה על המגרש. חטיב כבש העונה 3 שערי ליגה, בישל 8 ויש לו חלק חשוב בהצלחת הקבוצה עד כה. חטיב: "אני מאוד שמח להמשיך בחדרה ובעיקר להמשיך ליהנות עם האנשים והאוהדים המדהימים שיש פה".

היו"ר אורן גולן: "עבור כולנו העונה הזו עד כה היא חלומית. ​ניסו התחבר לחדרה בצורה מדהימה - גם לשחקנים, גם לאוהדים ולמערכת בכלל מהרגע הראשון, וכבר מזמן היה ברור לשני הצדדים שהשידוך לא יסתיים לאחר עונה אחת.

"אני מאוד שמח שהגענו לסיכום ומשוכנע שיחד נצליח לקדם את המועדון עוד צעד אחד קטן לפחות גם בעונה הבאה. לגבי עלי, גם הוא הוכיח השנה עד כמה הוא חשוב למערכת. הוא שחקן מוביל בכל קנה מידה בליגה הלאומית וגם בעונה הבאה הוא יהווה עוגן מבחינת סגל השחקנים".