וויאם עמאשה מול שוער כפ"ס (צילום: דוברות הפועל חדרה)

הפועל חדרה/גבעת אולגה נענשה השבוע בהפסד טכני וקנס כספי בפעם השנייה העונה. זאת לאחר שיתופו שלא כדין של החלוץ וויאם עמאשה במשחק מול הפועל מרמורק לפני שבועיים. בכל מקרה, הפסידה אז הקבוצה 0:3.

כזכור, בחודש ספטמבר כבר קיבלה חדרה הפסד טכני לאחר שיתופו ללא רישום של משה בן לולו במשחק נגד אחי נצרת (1:1 במשחק הרישמי).

בדוח השיפוט צוין כי השחקן וויאם עמאשה לא נרשם בטופס הקבוצה הביתית הפועל חדרה. "השחקן נכנס כמחליף בדקה ה66 כמספר 9, השחקן אינו מצוין בנוכחות הקבוצה הביתית והחילוף אינו מצוין גם כן מכיוון שאינו רשום בטופס".

מי שהואשם בתקרית זו היו מנהל הקבוצה איציק טפירו. חבר הנהלת הקבוצה דגני אליעזר ייצג את הקבוצה בדיון. חדרה אף קיבלה קנס בעקבות המקרה על סך של 15 אלף שקלים.

בנוסף, הועמדה הקבוצה על הופעה לאותו המשחק ללא רופא. על עבירה זאת קיבלה הקבוצה קנס של 500 שקלים.

מהפועל חדרה נמסר: "במועדון לקחו בצורה קשה מאוד את הטעות המנהלתית שהובילה להפסד טכני מול הפועל מרמורק (אי רישומו של וויאם עמאשה בטופס המשחק) ולא יעברו עליה לסדר היום. לאחר בדיקה ראשונית של המקרה הוחלט כי בשלב הראשון נושא רישום השחקנים בטופס המשחק יעבור לגורם אחר בצוות הניהולי. בנוסף, בימים הקרובים תיערך ישיבה של כל הצוות הניהולי על מנת לבדוק האם יש צורך במסקנות נוספות. אנו מתנצלים בפני השחקנים, הצוות המקצועי והאוהדים ומבטיחים שטעות כזו לא תחזור".