חדרה נגד רמת השרון (צילום: דוברות מכבי חדרה)

מכבי איבצ'ר חדרה ממשיכה ביכולתה הטובה בליגה א' בכדורסל. הפעם היא הביסה את רמת השרון בתוצאה 64:106.

שחקני חדרה לאחר רבע ראשון מגומגם שהפיח תקוות אצל האורחים, והעלו הילוך ברבע השני. זה נמשך לאורך שלושת הרבעים עד עד לשריקת הסיום, כשהתוצאה מראה 106:64 מהדהד.

רשימת הקלעים: מעיין שרגא 16 נק', שי קליימניץ 13, הראל קרני 13, יונתן לזרי 18, אביחי בן דוד 18, מושון יעקוסי 8, צפריר סטורזי 6, טל יזרעאלי 6, עומרי שובלי 4, איתי ודיסלבסקי 2 ורון לרר 2.

לאחר משחק קל על הנייר ביום שלישי הקרוב באריאל (21:00), יגיעו 2 משחקים חשובים מאוד להבטחת המקום הראשון בסיום הסיבוב, רעננה בבית וכוכב יאיר בחוץ, שתיהן נושפות בעורפם של החדרתים עם הפסד בודד.

תוצאות בולטות ממשחקי השבוע החולף במחלקת הנוער:

* נערים ב' מחוזית של רן ניסן משיגים ניצחון מצוין בנתניה בתוצאה 52:39 לאחר תצוגה הגנתית משובחת.

* נערים א' מחוזית של עומר שלימק מראים הרבה אופי במשחק החוץ שלהם בגבעת חיים ומשיגים ניצחון גדול אחרי הארכה. בסיום 64:52 לחדרתים.

* נערים א' ארצית של יאיר ארחו בראשון האחרון, באולם שובו, את כפר יונה החזקה. השחקנים מציגים משחק אגרסיבי ובלתי מתפשר בהגנה והחלטות טובות בהתקפה. בסיום ניצחון חשוב מאוד לנערים, 47:62.

* ילדים ב' של אסי שומרים על מאזן מושלם, כשהפעם ארחו החדרתים הצעירים את פרדס חנה. הילדים שומרים מצוין, משחקים אגרסיבי ומשיגים ניצחון צודק בסיום, 53:63.

* קטסל בנות של תרזה, שומרות גם הן על מאזן מושלם בטבלה (חמישה על טור הנצחונות, אפס על טור ההפסדים), הפעם גוברות החניכות של תרזה על האורחות מבנימינה בתוצאה 26:39.