מהמשחק מול פ"ת (צילום: דוברות מכבי חדרה)

מכבי איבצ'ר חדרה ניצחה השבוע (21.11) את אליצור פ"ת/סטלמך בתוצאה 79:88.

מדובר היה במשחק בית לחדרתים שאמור היה להסתיים בקלילות על האורחים מפתח תקווה הממוקמים בתחתית הטבלה, אך בפועל קיבלנו משחק צמוד יחסית, שהאורחים העקשנים לא מוכנים לוותר ותוך ניצול משחק חלש של החדרתים, נשארו קרובים כמעט שלושה רבעים.

לקראת סוף הרבע השלישי, הבינו שחקני חדרה, שאם הם לא רוצים להסתבך והחלו לתת גז. 5 דקות של כדורסל אגרסיבי מסוף הרבע השלישי ותחילת הרביעי, הגדיל את ההפרש לכ-15 נקודות שהספיקו לניצחון ללא מתח מיותר בדקות הסיום.

קלעו לחדרה: שי קליינמינץ - 19 נק'. מעיין שרגא - 15 נק'. הראל קרני - 15 נק'. יונתן לזרי - 14 נק'. מושון יעקוסי - 12 נק'. צפריר סטורזי - 6 נק'. טל יזרעאלי - 4 נק'. אביחי בן דוד - 2 נק'. רון לרר - 1 נק'.

בנות קסטל חדרה (צילום: דוברות מכבי חדרה)

ובמחלקת הנוער של המועדון השבוע: נערים מחוזית של רן ניסן מציגים משחק קבוצתי וטוב בראשון ומנצחים באום אל פחם בתוצאה 67:22.

נערים א' מחוזית של עומר משיגים ניצחון מצוין בראשון, על השכנים מכפר הרוא"ה בתוצאה 41:46. קטסל ב' של אסי רושמים ניצחון נאה על בקה ביום רביעי, בתוצאה 47:54.

ילדים ב' של אסי שמרים על מאזן מושלם, כאשר גוברים במוצ"ש על בקה, בחוץ, בתוצאה 58:21.

וקבוצת הקטסל בנות המוכשרת של תירזה, ארחה במוצ"ש את השכנים ממנשה. הילדות הכתיבו לאורך כל המשחק את הקצב, שיחקו חכם וקבוצתי בהתקפה והציגו משחק הגנה משובח. בסיום 35:53 צודק לחדרתיות.