נזכור את דרורי: "מורה, מחנך, מאמן וחבר יקר"

רק בחודש יוני האחרון חגג מאיר דרורי את יום הולדתו ה-80. לכבודו אף נערך טקס של הפועל חדרה, כאחד שמזוהה עמה בשנות ה-70'. לפני כשבועיים הלך לעולמו אחרי מאבק במחלה.

דרורי ז"ל גדל בקיבוץ שדה נחמיה בצפון הארץ. ב-1953 הגיע עם משפחתו למעברה שבאור עקיבא, והצטרף לקבוצת הכדורגל הפועל קיסריה/אור עקיבא.

בשנות ה-70' החל את קריירת האימון שלו עת עבר לאמן את קבוצת הנוער של הפועל חדרה עם כוכבים כמו  אהרל'ה שפר, נתן אברבנל, עמי אלחדד, נתי פאר ועוד.

מאיר דרורי והגביע

מכריו הרבים ספדו לו השבועיים האחרונים. חברתו איילת כתבה: "מאיר דרורי ז"ל, חבר יקר- כל כך ייחלתי שלא נגיע לרגע הזה, הרגע בו הנשימה נעצרת. הלב כואב והדמעות זולגות. איך אפשר לסכם בכמה מילים 11 שנה שאני מכירה אותך? היינו יושבים כמעט כל יום על קפה והיית מספר לי על כל החוויות שלך בחיים, מלווה בתמונות שלך והכי אהבת לספר לי על הכדורגל. יש לי פינה קטנה בלב ששמורה רק בשבילך ומלאה בזיכרונות. תשמור עלינו מלמעלה ובמיוחד שמור על משפחתך האהובה".

רק בחודש יוני האחרון חגג מאיר דרורי את יום הולדתו ה-80

גם מחזיק תיק הספורט טל אליהו, ספד לו:  "מרכין ראש עת הלך לעולמו מורה, מחנך, מאמן וחבר יקר- מאיר דרורי ז"ל. האיש שגידל דורות של שחקני כדורגל בעיר, קיבל אותי בגיל 6 במגרש הפועל ו11 שנה אחר כך העלה אותי לקבוצת הבוגרים. מאיר ז"ל, תמיד בשקט בנועם בנחמדות, הביא אותנו להישגים במחלקת הנוער של הפועל חדרה. יהי זכרו ברוך".

מאיר דרורי והנבחרת

נכדו של דרורי -גל ברקאי, שלח לנו מספר תמונות של האיש והאגדה: תמונה במהלך אימון, תמונה עם גביע המדינה לנוער (זכה כמאמן), מדליק משואה בחדרה ביום העצמאות, בשנת 2009 במפגש הדורות של נוער הפועל חדרה עם חניכים לשעבר, וחוגג עם הפועל חדרה את העלייה המחודשת לליגה הלאומית אביב 2017 (בפעם האחרונה במגרש(. צילומים מאלבום המשפחה.