הדמיית האיצטדיון העתידי (צילום: עיריית חדרה)

ועדת המשנה לתכנון ובנייה אישרה, הבוקר (13.11) את התוכנית להקמת האצטדיון העירוני בחדרה, בנימוק שלתוכנית חשיבות הן ברמה העירונית והן ברמה האזורית. הקמת האצטדיון תיתן מענה לצורך הקיים בעיר מזה שנים רבות למקום ראוי לקיום פעילות ספורטיבית, תרבותית וחינוכית.

לאור זאת, המליץ הצוות המקצועי בפני חברי הוועדה להמליץ על הפקדת התוכנית. ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן, "זה עוד צעד חשוב למימוש הפרויקט שיקדם את הספורט בחדרה למחוזות שלא הכרנו עד היום". 

האצטדיון צפוי לקום בסמוך למתחם תחנת רכבת מזרח, ומתוכנן להכיל 8,000 מקומות ישיבה עם אופציה להרחבה לכ-12,000 מקומות ישיבה.

איצטדיון חדרה כיום (צילום: לירן טטרו)
המתחם יכלול קומה תפעולית למנהלה, מתחם לשחקנים, למאמנים ולשופטים, ובו חדרי הלבשה, מקלחות, חדר רופא, וחדר ציוד; כמו כן מתחם עיתונות הכולל חדר ראיונות, עמדות צילום, חדר תקשורת ומתחם VIP מפואר; מתחם אימונים הכולל 2 מגרשי אימונים, טריבונה, שירותים, מלתחות ומזנון; מתחמי קהל, לובי גדול, מזנונים, שירותים, יציעים; מתחמי מסחר; מתחם חנייה ליותר מ-1,000 רכבים פרטיים ואוטובוסים. 

בסך הכל מדובר בקומפלקס שישתרע על כ-122.6 דונם, מתוכם אצטדיון על שטח של 38 דונם, מתחם אימונים על שטח של 37.7 דונם, מתחם מסחר על שטח של כ-11 דונם, ומתחם חנייה על שטח של כ-35.5 דונם.