הגבירו עליו את הלחץ. איווניר | צילום: אבי רוקח

    

הפועל חדרה/אולגה ממשיכה ביכולת הלא רעה שלה ולאחר התיקו נגד הפועל פתח תקוה והניצחון על נשר, הגיע משחק טוב של הקבוצה מול אחת הטוענות לעליה – הפועל ת"א.

זה לא היה קל אבל זה הסתיים לבסוף ב-2:2, עם הולכה בחצי הראשון וחזרה מפיגור בשני. חדרה מתבססת באמצע הטבלה עם 8 נקודות לאחר המחזור השביעי.

המשחק היה שקול עם יתרון לת"א, אבל חדרה עלתה ראשונה על הלוח והיממה את כולם: כדור חופשי של עלי חטיב הלך בדיוק לחיבורי הקורות של ינקו – 0:1.

ת"א יצאה למחצית השנייה הרבה יותר מאופסת וגם מצאה את הרשת פעמיים: תחילה בדקה ה-47, כדור שהגיע במקרה לחלוץ שחר הירש מצא את עצמו ברשת. חלפו 11 דקות, גנדה קיבל כדור מברשצקי ובעט חזק לרשת. מהפך.

למרות שהמצב לא היה סימפטי, חדרה לא הרימה ידיים: 20 דקות לסיום הגביה עלי חטיב כדור חופשי וסמיר באירקטרביץ' התמקם מצוין ונגח מקרוב פנימה – 2:2 תוצאת הסיום.

במחזור הבא תצא חדרה למשחק חוץ נגד ראשל"צ (שישי, 15:00), שנמצאת במומנטום.

הפועל חדרה: עומרי אלון, דיא לבאבידי, יעקב אבבה, אורי כהן (אליאס זאנה, 54), מילובן קאפור, סמיר באירקטרביץ’, דודי הלל, אילון ירושלמי, עלי חטיב, אסי גומה (אוהד קדוסי, 74), סלים עמאש (וויאם עמאשה, 62).

הפועל תל אביב: אריק ינקו, עידן כהן, אוראל דגני, ישראל ראש, טל בנש, דניאל גרץ, רז נחמיאס, פדרו גלבאן (עידו אקסברד, 46), מוטי ברשצקי, ג’וזף גנדה (אור אוסטווינד, 70), שחר הירש.