ניסו לאחר המשחק עם אביו (צילום: שלומי גבאי דוברות הפועל חדרה)

מאמן הפועל חדרה/אולגה, ניסו אביטן, ניצל את פגרת הנבחרות השבוע על מנת לסכם את החודש הראשון בקבוצה.

"הכל קרה מאוד מהר, תוך כמה שעות אני אורז תיק ונוסע לחדרה", שחזר את הימים הראשונים במועדון. "שם אני פוגש את הצוות הניהולי והמקצועי של המועדון, ופשוט מתאהב באנשים שרוצים לעשות הכל על מנת לעזור לקבוצה ולי להצליח.

"אני יכול לומר, שבימים הראשונים הייתי צריך לקבל החלטות במהירות: את מי מצרפים? באיזה תפקידים מתחזקים? והחלק שאני הכי פחות אוהב במקצוע - את מי משחררים? אלה היו רגעים לא קלים אבל גם הם חלק מעבודת המאמן, וכמובן שעכשיו אתם כבר יודעים את התשובות לכל השאלות".

אביטן הוסיף: "עכשיו, אחרי חודש, כשאני כבר מכיר הרבה יותר טוב את הקבוצה שלנו, אני בטוח שיש לנו את הכלים ואת האיכויות להצליח בלאומית. נוצר פה תלכיד שחקנים מגובש שרעב להצליח ולהוכיח שהליגה הלאומית היא המקום שלנו. יחד עם זאת, אני גם רואה ומודע לבעיות במשחק ההגנה שלנו. כולנו עובדים קשה ומקווים לראות שיפור גדול בהקדם. אשמח לקיים בקרוב מפגש עם האוהדים שלנו, במטרה להכיר, להציג את האני מאמין שלי, ולשמוע גם מהם מה הם רואים ומרגישים. אני משוכנע שאפשר ללמוד הרבה מדיאלוג כזה. מאחל לכל סביבת המועדון שנה טובה והרבה רגעים שמחים על המגרש לכולנו".

ובתווך, ניצחה השבוע הפועל חדרה במשחק אימון את הפועל עכו 3:5 משערים של ויטלי גנון, סלים עמאש, עלי חטיב וצמד של אסי גומה. הקבוצה שיחקה ללא הבלם מילובאן קאפור, שזומן למחנה האימונים של נבחרת קנדה לקראת משחק הידידות מול אל סלבדור.

המגן אבי קרמר, ביקש לעזוב את הקבוצה וסיכם במגדל העמק. "אבי היקר תודה על כל מה שנתת, ובנוסף, אנו מאחלים הצלחה גם לחלוץ משה בן לולו, שחתם בהפועל אום אל פאחם", נמסר מהמועדון.

המועדון קיים אזכרה לזכרו של שחקן העבר האגדי שולם שוורץ, במלאת 3 שנים למותו.