ניסו לאחר המשחק עם אביו (צילום: שלומי גבאי דוברות הפועל חדרה)

איזה משחק דרמטי היה לנו (שלישי) במגרש בעפולה. שערים, תהפוכות, מתח וגם רגש בשעה שהפועל חדרה הצליחה במאמץ רב, לנצח 3:4 את עירוני נשר וללקט לעצמה שלוש נקודות בתקופה לא פשוטה.

בתום הדרמה כאמור – הצליחה חדרה לדלג מהתחתית למקום ה-11, עם קצת יותר אוויר לנשימה ושער מדהים בדקה ה-94 של המצטיין אסי גומה. המאמן ניסו אביטן שהגיע רק לאחרונה, רשם בסיום חיבוק מרגש עם אביו ששהה ביציע ובא לתמוך בו.

המשחק דווקא נפתח רגוע וטוב מבחינת חדרה ובדקה ה-16 הרשית אילון ירושלמי – 0:1. בפתיחת המחצית השנייה הלם בחדרה: תוך 8 דקות (52' ו-60') ביצעה נשר מהפך מושלם מרגליהם של ג'ונס וטוויזר – 2:1.

אבל חדרה לא נשברה. חלפו 13 דקות ואסי גומה הלוהט הישווה – 2:2. הנדנדה המשיכה והפעם בדקה ה-80 כשעלי חטיב, שהיה מוקד אש מבחינת האוהדים, בעט מרחוק לרשת – יתרון לחדרה. זה לא נגמר: בדקה ה-88 הצליח עלי כנענאה האורך לנצל חוסר עירנות של שוער חדרה ולהשוות ל3:3 מדהים. למרות זאת, אקורד הסיום היה כאמור של גומה שבנגיחה לאחר כדור קרן העניק ניצחון יקר לחבריו.

אסי גומה חוגג (צילום: שלומי גבאי דוברות הפועל חדרה)

בחדרה התמוגגו מהניצחון וחגגו דקות ארוכות על כר הדשא עם האוהדים, המאמן וגם ראש העיר צביקה גנדלמן, שמלווה את הקבוצה כאוהד.

ההרכבים: חדרה- סיידוף, לבאדיבי, אבבה, סמיר, זאנה, הלל, ירושלמי, ויטלי, חטיב, סלים, עמאשה. נשר- דיאב, טוויזר, מימון, פדול, זועבי, עבודי, כנאנה, איבגי, אמזלג, גלילי, ג'ונס.