האוהדים שהגיעו ללוות את חדרה (צילום: לירן טטרו)

לא כך ציפתה הפועל חדרה/אולגה לפתוח את עונת החזרה שלה לליגה הלאומית. ביום שישי במגרש "הבייתי" בעפולה, הפסידה הקבוצה 1:3, נראתה רע במיוחד בחצי הראשון וגם ספגה הרחקה מעצבנת של שחקן הרכב עלי חטיב, שיכול היה להימנע מאדום מיותר. בשורה התחתונה: אכזבה וכעס גם מצד כ-300 אוהדי חדרה שהגיעו לעודד ונתנו תפאורה יפה.

הפתיחה של חדרה הייתה טובה שכללה פסילת שער של טמניו, אך מאותו רגע היא איבדה את הראש. שער אדיר של בן בן יאיר מרחוק קבע 0:1 לאורחים בדקה ה-5. חלפו 3 דקות ופנדל לרמת השרון לאחר נגיעת יד ברחבה. גל מאיו קבע 0:2 כשעוד לא חלפו 10 דקות. הפתיחה היממה את החבורה באדום וגם המאמן מומו ניסטל נראה אובד עצות על הקווים. אם לא הספיקו הצרות, בדקה ה-20 גלש זלקה בצורה ברוטלית על שחקן יריב. השופט ריחם והסתפק בצהוב אך אז הגיע עלי חטיב ובמטר דיבורים לעבר השופט ראה שני צהובים אחד אחרי השני ואדום- חדרה ב-10 שחקנים.

פתיחת המשחק (צילום: לירן טטרו)

כשהיה נראה שהכל מתפרק הצליחה חדרה לשמור על התוצאה ובדקה ה-45' אפילו לסחוט פנדל בעצמה. גומה דייק, 1:2 לחדרה במחצית. בחצי השני שיחקה חדרה כבר יותר טוב, אבל הייתה לא מדויקת, לא השכילה לכבוש שני מצבים טובים וספגה שער שלישי במתפרצת ממש בשניות הסיום.

"התחושות מעורבות", אמר הבוקר (20.8) גורם במועדון. "מצד אחד מאוכזבים – אף אחד לא ציפה להפסיד במשחק הפתיחה. מצד שני יש נקודות חיוביות כמו למשל הכושר של השחקנים, העמידה במחצית השנייה, העובדה שכמעט השווינו וכמובן – הקהל שלנו שבא ועודד והיה נהדר. חבל, אבל זו רק פתיחת העונה".

בנושא עלי חטיב אמר הגורם: "אנחנו נמתין לראות איזה עונש הוא יקבל מבית הדין המשמעתי ואז נחליט האם להעמיד אותו בנוסף לדין פנימי. אין לנו כוונה לזעזע במיוחד לא בשלב המוקדם הזה של העונה".

עלי חטיב מורחק (צילום: לירן טטרו)