חדרה – רמה"ש (צילום: דוברות הפועל חדרה)

פתיחה חלומית להפועל חדרה/אולגה בליגה הלאומית: ביום חמישי האחרון הביסו החדרתיים את רמת השרון 0:7 בגביע הטוטו. אז נכון, רמת השרון לא הייתה עם ההרכב החזק ביותר אבל לפחות היכולת והמורל עלו בקרב חניכיו של מומו ניסטל.

חדרה שלטה ברוב דקות המשחק ואת מסכת השערים החלה בדקה ה-12 מכיבוש של הזר סמיר באירקטרביץ'. השער הזה פתח את "השערים" תרתי משמע: עלי חטיב 20' ו-90', אוהד קדוסי 66' ו-75', גיא כהן 79' ואילון אלימלך 89'  חתמו את התוצאה החריגה.


"מצד אחד לא צריך לצאת מגדרנו ולשמור על פרופורציות, מצד שני חובה לשמוח ולחגוג כי זה מגיע לשחקנים וגם לאוהדים הנפלאים שליוו אותנו לנס ציונה ורק אותם שמעו כל המשחק", אמרו במועדון והוסיפו: "יש קבוצה טובה, יש רוח חיובית מאוד, יש עונה היסטורית וכל האוהדים מוזמנים לרכוש מנויים ולהיות חלק מהעונה הזאת".

חדרה שיחקה עם ההרכב הבא: אוהד סיידוף, אבי קרמר, יעקב אבבה, סמיר, אורי כהן, דודי הלל, אבירן תורגמן, סלים עמאש, אמיר טמהניו, עלי חטיב, אסי גומה.

קדוסי וחטיב לאחר הניצחון (צילום: דוברות הפועל חדרה)

הקבוצה תקיים שני אימונים נוספים לפני המשחק מול הרצליה בגביע הטוטו ביום שלישי (20:00, עפולה). משחק זה יהיה ללא קהל בעקבות עונש שספגה הקבוצה בעונה שעברה.

ובינתיים, החליטו בחדרה להחתים את הבלם מילובאן קאפור, בן 26, שנבחן בקבוצה במהלך מחנה האימונים בבולגריה.  קאפור, 1.85, סרבי במוצאו עם אזרחות קנדית, שיחק בשנים האחרונות בליגה הראשונה בסלובקיה. קבוצתו האחרונה הייתה זלטה מורבצ'ה, בשורותיה שיחק ב 26 משחקים וכבש שער אחד.