שחקני הפועל חדרה יוצאים למחנה אימונים, יחד עם 21 שחקנים, ביניהם 6 שחקני רכש שהגיעו הקיץ: השוער אוהד סיידוף, המגן אורי כהן, הבלם/קשר סמיר ביארקטרביץ, הקשרים עלי חטיב ואילון אלימלך והחלוץ אוהד קדוסי.

המחנה יתקיים במתקן האימונים של אחת מקבוצות הליגה השנייה בסופיה, מתקן שמארח קבוצות רבות מאירופה במהלך הקיץ.

שחקני הפועל חדרה בארוחת צהריים למשותפת לקראת הטיסה (צילום: איתמר רותם)

היום בבוקר (יום ג'), התכנסו שחקני חדרה לאימון שאחריו העמיסו את מזוודותיהם על האוטובוס, עצרו לאכול צהריים בגבעת אולגה אצל דובי וסימו משיפודי אולגה ולאחר הארוחה המשיכו ישירות לשדה התעופה.

בחדרה בסך הכל מרוצים מהקבוצה שנבנתה עד כה. במשחקי האימון גברה חדרה על הפועל ראשל"צ והפועל פ"ת, והפסידה להפועל מרמורק ולהפועל קטמון. בקבוצה עדיין מחפשים שלושה שחקנים: בלם, מגן ימני וקשר אחורי, אולם בשלב הראשון יסתפקו בבלם שאמור להגיע למבחנים במחנה בסופיה.

בבולגריה תקיים הקבוצה משחק אימון מול עוד יריבה מהלאומית, מכבי אחי נצרת  ואולי מול קבוצה מקומית נוספת. יומיים לאחר החזרה לארץ, ביום חמישי, 3/8, תתמודד הקבוצה במשחק הפתיחה של גביע הטוטו מול עירוני רמה"ש.

הרכש החדש-  אוהד קדוסי (צילום: איתמר רותם)

מאמן הקבוצה, מומו ניסטל: "עד עכשיו יש לנו ממה להיות מרוצים. זה עוד רחוק מלהיראות טוב, אבל אנחנו מתקדמים משבוע לשבוע וזו המטרה. כמובן שגם הסגל שלנו עוד לא מושלם, אבל בינתיים יש עם מה לצאת למלחמה. ניסע לבולגריה, נעבוד שם קשה, נתגבש מקצועית וחברתית ונחזור לישראל כדי להוכיח שהפועל חדרה אולגה לא עלתה ללאומית כדי לרדת בתוך עונה אחת, אלא כדי להישאר".

החלוץ אוהד קדוסי: "אני חושב שנבנתה פה קבוצה טובה ומאוזנת. ברור שתמיד יש מקום לשיפור, אבל במשחקי האימון דווקא נראינו לא רע וזה היה מול קבוצות טובות. אני מאמין בחבר'ה שנמצאים פה ומקווה שתהיה לנו עונה טובה".

הקבוצה החלה לשווק את המנויים לעונה הבאה. מנוי מבוגר יעלה 500 שקלים, מנוי נוער/חייל/סטודנט/אזרח ותיק יעלה 300.

מנוי משולב לאב ובנו יעלה 700 שקלים. ילדים עד גיל 10 ונשים ייכנסו חינם. המשחקים ייערכו באצטדיון החדש בעפולה והקבוצה תדאג להסעות עבור האוהדים מחדרה.