מומו ניסטל (צילום: זהר שחר)

המאמן נשאר: מומו ניסטל, מאמן הפועל חדרה/אולגה שחתום על עליית הקבוצה לליגה הלאומית בשנה הבאה– סיכם לעונה נוספת במועדון. הסיכום הושג בסוף השבוע והחתימה צפויה בקרוב. במועדון החליטו להמשיך עם ניסטל למרות שנבדקו אופציות אחרות, אך לבסוף הוחלט לתת למאמן קרדיט, כאחד שכבר מכיר את המערכת והצליח להביא את המועדון למקום מכובד ויוקרתי בדמות הליגה השנייה בישראל.

כעת יתפנו בחדרה בתקופה הקרובה לסגור סוגיות נוספות כמו הסגל לעונה הבאה כשהמטרה היא כמובן לבנות קבוצה שתצליח לתקוע יתד בליגה.

בעקבות ירידתה של הפועל ת"א לליגה הלאומית וכן הימצאותן של קבוצות חזקות כמו הפועל פ"ת, כפ"ס ור"ג, בקבוצה לא מעוניינים לצאת בהצהרות מעבר לשאיפה הצנועה להמשיך לשחק בליגה הלאומית ולא לחזור חלילה לליגה א'.

בסוף השבוע הוחלט עקרונית כי ישראל צרפתי ימשיך בתפקידו כמנהל המקצועי של מחלקת הנוער. בנוסף, אלי דגני צפוי להתמנות למנכ"ל האגודה.

בנושא האצטדיון בו תארח חדרה בעונה הבאה בלאומית. לאחר שהמגרש בחדרה לא אושר ושיפוצו והתאמתו לליגה הבכירה מוערך ב-10 מיליון שקלים, בקבוצה השלימו עם העובדה כי ישחקו מחוץ לעיר. האופציות שעלו הם האצטדיון בהרצליה וכן האצטדיון בעפולה, כאשר זה של עפולה קרוב יותר לסיכום. גורם המקורב לנושא אמר היום: "שום גבר עדיין לא סגור, עוד אין החלטה סופית היכן הקבוצה תשחק והדברים נבדקים בימים אלה".

יו"ר המועדון אורן גולן מסר בנושא מיקום משחקי הבית בעונה הבאה: "אנחנו נמצאים בהליך של חתימת חוזה על המגרש בעפולה .בימים הקרובים זה ייסגר".

"הפועל חדרה תהיה קבוצה לגיטימית בליגה לאומית ומהר מאוד קבוצות אחרות יספרו אותה", אמר ניסטל לאחר הסיכום.