פדרמן בית השקעות נדל"ן ופיננסים רכשה שני דונם נוספים בפרויקט ממוקם בין גבעת אולגה לנחל חדרה על קו רצועת החוף הצפון מערבית. כל תכוניות הקרקע במקום אושרו על ידי העירייה והינן בשלבי תכנון מתקדמים למגורים, מלונאות ומסחר.

החברה מחזיקה, לאחר העסקה האחרונה, ביחד עם המשקיעים שצירפה לפרויקט ב-12 דונם מהקרקע סך הכל, אשר שוויה מוערך על פי החברה  בכ-33 מיליון שקלים ומשביח את עצמו בשל הביקוש הרב ומעצם התקדמות התכנון במתחם.

על פי דוחות שמאי בתקן 22, פיתוח התכניות עתיד להתקיים עד שנת  2022 וההערכה של פדרמן השקעות נדל"ן ופיננסים היא כי מחיר של דירת חמישה חדרים באזור זה יעמוד על כ- 2 מיליון שקלים. חשוב לציין כי בשנת 2014 ההשקעה בקרקע עמדה על 150 אלף שקלים והיום כבר עומדת על 339 אלף שקלים.

פדרמן - הדמיית רובע הים חדרה (מאתר עיריית חדרה)

חשוב לציין כי מרגע ההשקעה בקרקע בחברה, ההשקעה מועברת לחשבון נאמנות של משרד עורכי דין המלווה את הפרויקט לצורך רכישת הקרקע. בנוסף, המשקיעים חתומים על הסכם שיתוף ומעודכנים כל העת על התקדמות התוכניות לקרקע שמקדמת ויוזמת עיריית חדרה.

"מדובר בקרקע מבוקשת וסחירה מאוד על רצועת הים בחדרה, באזור מתפתח ששווי הנכסים עולה באופן תדיר מדי שנה", אמר אור שחם- בעלים ומנכל פדרמן בית השקעות נדל"ן ופיננסים. 

"חדרה הפכה ליעד מבוקש בקרב משפחות צעירות ומשקיעי נדל"ן ולכן פרויקט עיר ימים הינו מהפרויקטים המובילים שיש כיום אצלנו בחברה, כך שלקוחותינו ייהנו מהשבחה עתידית. אנחנו עוקבים כל העת על התקדמות תוכניות ברחבי הארץ ובוחנים אפשרויות להשקעה עבור המשקיעים שלנו וניתן לראות זאת בפרויקטים אחרים של החברה אשר ללא יוצא מן הכלל, ערך הקרקעות והמגרשים שלהם עלו בעשרות אחוזים".